دریا نیوزنماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد: لزوم توسعه بندرگاه‌های هرمزگان

دریانیوز:  تنوع بندرگاه‌ها در استان هرمزگان بخشی از امنیت ملی است

، 08:21   /   کد خبر: 35090   /   تعداد بازدید: 332


دریانیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: بندرگاه ‌ها در استان هرمزگان باید توسعه یابد و با ایجاد بندرگاه، رفاه به مردم آن منطقه بندرنشین داده می‌شود.
حجت الاسلام محمد عبادی در دیدار با کارکنان اسکله شهید باهنر اظهار داشت: تنوع بندرگاه‌ها در استان هرمزگان بخشی از امنیت ملی است و باید این بندر‌گاه‌ها را به ویژه در بخش واردات و صادرات توسعه دهیم. وی ادامه داد: ما باید بتوانیم از این ساحلی که داریم به خوبی استفاده کنیم و یکی از راه‌های استفاده درست از ساحل توسعه بندرگاه‌ها است. امام جمعه بندرعباس تاکید کرد: در بخش مسافربری دریایی عملکرد خوبی داشته‌ایم و شرایط نسبتا خوبی را داریم اما هیچ گاه نباید قانع شویم و امیدوارم شرایط مطلوب تردد مسافر همچون قشم ، برای جزیره هرمز نیز فراهم شود. عبادی تاکید کرد: در حال حاضر گردشگران بیشتر به سمت هرمز می‌روند و این جزیره زمینه‌ خوبی برای توسعه گردشگری و جذب گردشگر دارد.وی اضافه کرد: معتقدیم همه فعالیت‌ها و کارهایی که در کشور انجام می‌گیرد نیازمند به پیوست فرهنگی است و باید به این موضوع حیاتی در تمام زمینه‌ها توجه ویژه شود. نماینده ولی فقیه در هرمزگان بیان کرد: در خارج از کشور نیز شرکت‌های بزرگ اقتصادی در پروژه‌های خود یک پیوست فرهنگی دارند بنابراین در حوزه صنعت و حوزه‌های مختلف باید پیوست فرهنگی برای فعالیت‌هایمان تعریف کنیم.
عبادی با بیان اینکه از نزدیک از بندرگاه‌ها بازدید خواهد کرد، گفت: ما هم می‌خواهیم که پژواک صدای شما را بالا ببریم و اگر لازم باشد در نماز جمعه، صدای شما خواهیم بود.امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: مجموعه‌ بندری شهید باهنر یک مجموعه‌ی خیلی خوب و آینده نگر است و باید بدانید که با راه‌اندازی بنادر، رفاه مردم را تامین می‌کنید.