دریا نیوزفرماندار بندرخمیر عنوان کرد سیمان هرمزگان موفق ترین بنگاه اقتصادی کشور

، 09:43   /   کد خبر: 34882   /   تعداد بازدید: 293


دریا نیوز:فرماندار بندرخمیر همراه با دکتر باشتی مدیرعامل سیمان و معاونین وی از واحدها مختلف سیمان بازدید کرد.
فرماندار بندرخمیر در حاشیه این بازدید از کارخانه سیمان هرمزگان به عنوان یکی از موفق‌ترین بنگاه‌های اقتصادی استان و حتی کشور نام برد و گفت: کارخانه سیمان با مدیریت دکتر باشتی و تلاش‌های قابل قبولی که در راستای حمایت از شهروندان بومی، مشارکت در اجرای طرح‌های فرهنگی و اجتماعی و اشتغال‌زایی جوانان از خود نشان داده را می توان از مصادیق بارز عمل به مسئولیت‌های اجتماعی این واحد صنعتی بزرگ نام برد.
میرهاشم خواستار در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی سیمان هرمزگان افزود: شرکت سیمان هرمزگان در زمینه مشارکت با پروژه های شهری، همواره پیشقدم بوده و همکاری بسیار خوبی با مسئولین شهرستان بندرخمیر در زمینه‌های مختلفی داشته که قابل ستایش و تقدیر است.
دکتر باشتی مدیرعامل کارخانه سیمان با بیان اینکه ظرفيت اسمي روزانه توليد سيمان در اين کارخانه شش هزار تن است، اظهار کرد: کارخانه سيمان بندرخمير جزو آن دسته از کارخانه هایی است که چه در توليد و چه در تامين نيازهاي داخلي و خارجی موفق عمل کرده و توانسته رتبه های برتر کشوری را کسب نماید.
وی تصریح کرد: در حال حاضر کارخانه سیمان هرمزگان یکی از بزرگترین کارخانجات سیمان کشور بوده که از جایگاه ویژه ای در صنعت کشور برخوردار است.این مسوول در ادامه با اشاره به مسئولیت های اجتماعی این کارخانه گفت: سیمان هرمزگان علاوه بر وظایف ذاتی خود ،در راستای مسئولیت های اجتماعی نیز پیشگام بوده و در حوزه مختلف فرهنگي و اجتماعي علاوه بر شهر بندرخمير به ديگر روستاها محروم شهرستان ورود کرده و فعاليت های در دست اقدام دارد.
مدیرعامل سیمان همچنین بیان کرد: این کارخانه ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی را تا جایی که برنامه‌ریزی در این حوزه در تخصیص بودجه‌ای این شرکت گنجانده شده را وظیفه طبیعی خود می‌داند.