دریا نیوزقشم می‌تواند پایلوت اجرای طرح‌های بزرگ اقتصادی باشد

، 09:38   /   کد خبر: 34830   /   تعداد بازدید: 214


دریانیوز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: قشم با سیستم مدیریتی منسجم و مشخصی که دارد می‌تواند ‌به عنوان پایلوت اجرای طرح‌های بزرگ اقتصادی باشد و این شهر قابلیت تبدیل شدن به شهر هوشمند را دارد.
 هادی ابراهیمی عصر امروز در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهارد اشت: ظرفیت‌های اقتصادی زیادی در قشم وجود دارد که  باید از آنها در راستای توسعه و تقویت تعاونی‌ها به عنوان مردمی ترین بخش اقتصاد استفاده کرد.
وی خواستار تشکیل کمیته کارشناسی در منطقه آزاد برای توسعه تعاونی، همکاری اداره ثبت در کاهش هزینه برای ثبت تشکیل تعاونی‌ها و تمدید مجوز تعاونی‌ها از یک سال به سه سال شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بیان داشت: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با دید علمی و مدیریتی، به توسعه این جزیره نگاه کلانی دارد و اقداماتی که در حوزه‌های مختلف اقتصادی صورت گرفته، نشان از اهمیت به موضوع اشتغال این جزیره است.
ابراهیمی گفت: قشم با سیستم مدیریتی منسجم و مشخصی که دارد می‌تواند ‌به عنوان پایلوت اجرای طرح‌های بزرگ اقتصادی باشد و این شهر قابلیت تبدیل شدن به شهر هوشمند را دارد.
وی ضمن قدردانی از همراهی و همسو بودن منطقه آزاد با فعالیت‌های این اداره کل در جزیره قشم، بر توسعه الگوی مشاغل خانگی و کسب و کارهای هوشمند در قالب تعاونی‌ها و ارتقای اکوسیستم کارآفرینی در جزیره تاکید کرد.