دریا نیوزنماینده ولی فقیه در هرمزگان: ملت ایران پیوندی ناگسستنی با مردم بحرین دارند

، 08:47   /   کد خبر: 34815   /   تعداد بازدید: 217


 دریانیوز: نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت : ملت ایران پیوندی ناگسستنی و عظیم با مردم بحرین دارند و این در تاریخ قابل مشاهده است.
  به گزارش خبرنگار دریا؛  حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در همایش بصیرتی پیروزی های جبهه مقاومت در بندرعباس اظهار داشت: ملت ایران پیوندی ناگسستنی و عظیم با مردم بحرین دارند و این در تاریخ قابل مشاهده است.
  وی نسبت به شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین گفت: حضرت علامه شیخ عیسی قاسم به بندرعباس خوش آمدید. این شهر، شهر شما است و  ما شما را میهمان نمی دانیم بلکه میزبان هستید.
  عبادی زاده افزود: شجره طیبه مقاومت که از ایران ، فلسطین و لبنان  شروع شده است و تا آفریقا و نیجریه ادامه پیدا کرده  است بیش از این به هم خواهد پیوست و هر لحظه صفوف مقاومت محکم تر می شود و این نوید بخش یک آینده روشن برای ملتها است.
  وی تاکید کرد: به هم پیوستگی ملت ها از لوازم لازم تمدن نوین اسلامی است و چه بخواهیم و چه نخواهیم، تمدن نوین اسلامی با رنگ و بوی مقاومت اصیلی که متصل است به ولایت فقیه حضرت امام خامنه ای  در حال شکل گیری است.
  امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم مردم عزیز بحرین به رهبری شیخ عیسی قاسم قطعا به پیروزی خواهند رسید و دیر نیست که ملت های دیگر نیز به محور مقاومت بپیوندند .