دریا نیوزاستاندار هرمزگان: تحریم‌ها اثری بر روند پیشرفت کشور نداشته است

، 13:29   /   کد خبر: 34626   /   تعداد بازدید: 169


دریا نیوز: استاندار هرمزگان با بیان اینکه گرانی‌هایی به ما تحمیل‌شده و این امر بر کسی پوشیده نیست اما این مشکلات هم تمام می‌شود، تصریح کرد: در این دوره صادرات ما مخصوصاً در بخش کشاورزی افزایش پیدا کرد. 

 دکتر حسین فرشیدی در آئین افتتاح مرکز جامع سلامت شهری حضرت علی ابن ابیطالب شهر تیرور، افزود: بعضی‌اوقات می‌بینیم که در حق کارهایی که دولت کرده است جفا می‌شود. وی اظهار کرد: در همه‌ی شهرستان‌ها در بخش بهداشت افتتاح داشتیم و این خبر خوبی است، این یعنی تحریم‌ها اثر چندانی بر روند پیشرفت کشور نداشته است.
فرشیدی ادامه داد: در تمام خانه‌های بهداشت استان هرمزگان سیستم الکترونیک متصل است و همه‌ی فعالیت‌ها در سامانه «سیب» ثبت می‌شود. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در پایان گفت: هرمزگان یکی از استان‌هایی است که در بحث سلامت الکترونیک اقدامات خوبی را انجام داده است.
همچنین استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح مرکز جامعه سلامت علی‌ابن ابیطالب در شهر تیرور، گفت: امروز در شرایط تحریم کشورمان با اقتدار به پیشرفت خود ادامه می‌دهد.
فریدون همتی اظهار کرد: دولت در بخش بهداشت و درمان و دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش و یارانه همه را در این شرایط باید اداره کند و همه ما از دولت توقع داریم. وی ادامه داد: آمریکایی‌ها فکر می‌کردند که با اعمال چنین تحریم‌هایی کشور متزلزل می‌شود و از بین می‌رود اما امروز نه‌تنها این نقشه دشمن عملی نشد بلکه چرخ تولید نیز با همان سرعت پیشین به پیشرفت ادامه ‌می‌دهد. استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه با قدرت دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران کشور با اقتدار در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کند، اضافه کرد: دولت برای ملت است و مردم همه را از خود می‌بینند و حمایت می‌کنند. وی با بیان اینکه گرانی‌هایی به ما تحمیل‌شده و این امر بر کسی پوشیده نیست اما این مشکلات هم تمام می‌شود، تصریح کرد: در این دوره صادرات ما مخصوصاً در بخش کشاورزی افزایش پیدا کرد.
همتی در پایان با اشاره به اینکه پروژه‌های بزرگی در چهارمین سفر رئیس‌جمهور به استان هرمزگان افتتاح خواهد شد، اضافه کرد: تکلیف مسئولان و مدیران بیشتر از گذشته است و برای خدمت به مردم باید بیش‌ازپیش تلاش کنیم.