دریا نیوزتمدید تغییر ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی هرمزگان

دریا نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: با توجه به تداوم گرما ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق ساعت کاری اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان از ساعت ۶:۳۰دقیقه آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۳:۳۰دقیقه ادامه دارد و اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان روز‌های پنج‌شنبه نیز تا پایان شهریورماه تعطیل است

، 13:25   /   کد خبر: 34584   /   تعداد بازدید: 377


دریا نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: با توجه به تداوم گرما ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق ساعت کاری اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان از ساعت ۶:۳۰دقیقه آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۳:۳۰دقیقه ادامه دارد و اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان روز‌های پنج‌شنبه نیز تا پایان شهریورماه تعطیل است.

به گزارش خبرنگار دریا ؛ نازنین شیبانی تذرجی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان تا پایان شهریور از ساعت ۶و ۳۰دقیقه فعالیت خود را آغاز می‌کنند. افزود: با توجه به تداوم گرما ضرورت صرفه‌جویی و مدیریت مصرف برق ساعت کاری اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان از ساعت ۶:۳۰دقیقه آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۳:۳۰دقیقه ادامه دارد. وی گفت: اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان روز‌های پنج‌شنبه نیز تا پایان شهریورماه تعطیل است. به گزارش ایسنا، ابتدای خرداد امسال بر اساس تصمیم شورای مدیریت بحران استانداری هرمزگان تعطیلی پنج‌شنبه‌ها و تغییر ساعت کاری هرمزگان تا پایان مردادماه مصوب شد؛ بیمارستان‌ها، مراکز خدمات درمانی و امدادرسانی، بانک‌ها و مراکز خدمات عمومی مشمول این تصمیم نمی‌شوند.