دریا نیوزمديرکل آموزش و پرورش هرمزگان: استعمال مواد مخدر در مدارس را تکذيب مي‌کنم

دریا نیوز: مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان در رابطه با استعمال مواد مخدر در مدارس استان گفت: به شدت مسئله استعمال مواد مخدر در مدارس را تکذيب مي‌کنم تاکنون گزارش مصرفي دريافت نکرده‌ايم

، 14:13   /   کد خبر: 34422   /   تعداد بازدید: 226


دریا نیوز: مديرکل آموزش و پرورش هرمزگان در رابطه با استعمال مواد مخدر در مدارس استان گفت: به شدت مسئله استعمال مواد مخدر در مدارس را تکذيب مي‌کنم تاکنون گزارش مصرفي دريافت نکرده‌ايم.

به گزارش فارس، موسي دادي زاده در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار داشت: خبرنگاران و روابط عمومي ادارات چشم و گوش مديران هستند و خبرنگاران عملکرد مديران را رصد مي‌کنند و مطالبات مردم را از مسؤولان مي‌خواهند. وي افزود: هر جامعه اي که رسانه‌هاي آزاد عمل بيشتري دارند، موفق‌تر است و رسالت خبرنگاران انعکاس ارائه خدمات دولت و نظام و بيان مشکلات مردم و مطالباتشان از طرفي ديگر است.موسي دادي زاده در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران در رابطه با استعمال مواد مخدر در مدارس استان گفت: به شدت مسئله استعمال مواد مخدر در مدارس را تکذيب مي‌کنم گزارش مصرفي دريافت نکرده‌ايم اما اينکه دانش آموزان در محيطي خارج از محيط مدرسه اقدام به اين عمل کنند موضوعي است که خبرنگاران بايد به آن ورود و گزارش تهيه کنند. وي در خصوص شهريه مدارس هيئت امناي گفت: شهريه اين مدارس در شوراي آموزش و پرورش شهر با پيشنهاد مدير مدرسه با توجه به نوع خدمات کمک آموزشي در شورا مصوب و ابلاغ مي‌شود. دادي زاده افزود: در مدارس غيردولتي نيز سامانه‌اي ملي وجود دارد که نرخ شهريه مدارس در آنجا به صورت يکنواخت براي سراسر کشور اعلام مي‌شود. مديرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان سرويس مدارس را کار اضافه اي براي آموزش و پرورش برشمرد و گفت: آموزش و پرورش مي‌بايست تنها در حوزه آموزش اقدامات لازم را انجام دهد اما با توجه به کم کاري ساير سازمان‌ها، وظيفه حمل و نقل دانش آموز نيز با هدف جلوگيري از ترک تحصيل را آموزش و پرورش انجام مي‌دهد. وي افزود: در حال حاضر در شهرها شهرداري‌ها و در روستاها بخشداري‌ها موظف هستند نسبت به تامين سرويس مدارس اقدام و قرارداد امضا کنند.