دریا نیوزدستگیری 497 متهم در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در بندرعباس

، 13:32   /   کد خبر: 34411   /   تعداد بازدید: 76


دریا نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان بندر عباس از شناسایی و دستگیری497 متهم در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
سرهنگ «اسماعيل مشايخ» در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت : طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی با مشارکت یگان امداد و کلانتری و پاسگاه های شهرستان به مدت 48 ساعت در بندرعباس اجرا شد.
وي افزود: در اجرای این طرح مجموعا 497 نفر شامل سارق ، معتاد و خرده فروش مواد ، مالخر اموال مسروقه و ... شناسایی و طی عملیات های جداگانه دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی بندرعباس خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح 48 ساعته یک باند 3 نفره سرقت موتورسیکلت متلاشی و سارقان به سرقت 17 دستگاه موتورسیکلت در سطح شهر بندرعباس اعتراف کردند.
وی اظهار داشت: در بازدید از مخفیگاه سارقان  33 دستگاه انواع گوشی همراه ، یک دستگاه خودرو سرقتی ، 3 دستگاه موتورسیکلت سرقتی ، 12دستگاه ضبط خودرو ، 13 عدد باطری خودرو و مقادیری قطعات و لوازم خودرو نیز کشف و اموال مسروقه کشف شده صورتجلسه و تحویل مال باختگان شد.
فرمانده انتظامي شهرستان بندرعباس با اشاره به افزایش 44 درصدی دستگیری متهمان تحت تعقیب و متواری در 48 ساعت گذشته اذعان داشت : تحقيق از متهمان جهت کشف دیگر سرقت هاي احتمالي ادامه دارد و شهروندان نیز می توانند ضمن توجه به هشدار هاي پيشگيري از سرقت ، هرگونه موارد مشكوك را در اسرع وقت از طریق شماره تماس 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.