دریا نیوزاستاندار هرمزگان در نشست پیگیری اجرای طرح های توسعه ای بشاگرد عنوان کرد: روش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی برای توسعه بشاگرد

دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: در راستای تامین اعتبار طرح های توسعه شهرستان بشاگرد، باید استفاده از ظرفیت قانونی فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی در دستور کار باشد

، 13:16   /   کد خبر: 34401   /   تعداد بازدید: 187


دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: در راستای تامین اعتبار طرح های توسعه شهرستان بشاگرد، باید استفاده از ظرفیت قانونی فروش اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی در دستور کار باشد.
به گزارش خبرنگار دریا ؛ دکتر فریدون همتی در نشست پیگیری اجرای طرح های توسعه ای شهرستان بشاگرد، عنوان کرد: یکی از ظرفیت های قانون بودجه سال ۹۸ جهت تامین اعتبار طرح ها و پروژه های مختلف، فروش اموال مازاد دستگاه های اجرایی است.
وی ادامه داد: در این راستا دستورالعملی تهیه شده که دستگاه های اجرایی می توانند اموال مازاد خود را به فروش رسانده و منابع حاصل از آن را جهت اجرای طرح ها و پروژه ها هزینه کنند.
استاندار هرمزگان افزود: در این راستا لازم است تا دستگاه‌های اجرایی استان که در حال انجام طرح های زیرساختی از جمله در حوزه راه و کشاورزی در شهرستان بشاگرد هستند، از این طریق نسبت به شناسایی و فروش اموال مازاد و تامین اعتبار طرح های توسعه شهرستان بشاگرد اقدام کنند.
همتی خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز تکالیفی که برای دستگاه های مختلف در شهرستان بشاگرد در نظر گرفته شده و تا پایان سال باید اجرایی شوند را در قالب کتابچه ای تدوین و بر این اساس روند اجرای پروژه ها به طور مستمر تحت نظارت و بررسی قرار گیرد.