دریا نیوزتجليل از خبرنگاران پارسيان

 

 

، 13:15   /   کد خبر: 34400   /   تعداد بازدید: 62


دریا نیوز: همزمان با روز خبرنگار (17) مرداد ،دادگستري شهرستان پارسيان در محل دفتر رياست دادگستري با دعوت از خبرنگاران پارسياني روز خبرنگار را به تك تك خبرنگاران تبريك گفتند و با اهداء لوح تقدير از زحمات و همكاريهاي آنان قدر داني كردند.

به گزارش خبرنگار دريا ؛ دراين مراسم رئيس دادگستري و دادستان و مسئول فرهنگي و روابط عمومي دادگستري حضور داشتند . رئيس دادگستري ابتداء روز خبرنگار راتبريك گفت و ياد و خاطره خبرنگار شهيد صارمي را گرامي داشت . عباسي رئيس دادگستري شهرستان پارسيان به اهم وظايف و رسالت مهم و آگاهي بخشي خبرنگاران اشارات

وي سرعت -دقت وامانت و صداقت در انتقال اخبار و رويداها را مهم خواند وگفت : دو مقوله اقدام براي پيشگيري از وقوع جرم و بالا بردن سطح فرهنگي از نظر حقوقي و قضايي كه هردو عامل بازدارنده هستند رسالت مهمي است كه خبرنگاران مي توانند در آن نقش آفريني داشته باشند .

رئيس دستگاه قضاي شهرستان پارسيان از همراهي و تعامل واقدامات خيلي خوب خبرنگاران تقدير و تشكر كرد.در اين جلسه هر كدام از خبرنگاران سئوالاتي نظير اقدام براي جلو گيري فضولات (كودهاي غير استاندار )و جلوگيري از ورود متكديان به شهر و جمع آوري سگهاي ولگرد و سرعت و دقت در رسيدگي به شكايات مردم عنوان نمودند كه رئيس دادگستري به پرسش ها پاسخ داد. در پايان خبرنگاران حاضر از حسن توجه دستگاه قضاي شهرستان پارسيان به جهت اهميت دادن به روز خبرنگار در اولين ساعات اداري در روز خبرنگار تشكر و قدرداني كردند.