دریا نیوزمدیر شعب بانک مسکن هرمزگان: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه هستند

، 12:45   /   کد خبر: 34370   /   تعداد بازدید: 92


دریا نیوز: مدیر شعب بانک مسکن استان هرمزگان گفت: خبرنگاران وجدان بیدار جامعه اسلامی هستند که حقایق را برای مردم بازگو می‌کنند.
به گزارش خبرنگار روزنامه دریا؛ محمدرضا بوستان ‌افروز در مراسم تقدیر از خبرنگاران حوزه بانک مسکن افزود: خبرنگاران افراد بی‌منتی هستند که برای اعتلای سلامت فکری و فرهنگی جامعه گام برمی‌دارند. بوستان‌افروز عنوان‌کرد: شغل خبرنگاری بسیار سخت است چرا که در تمامی فصول و در گرما و سرما با تمامی مشکلاتی که در سر راه آنها وجود دارد سعی دارند اطلاع‌رسانی سالم و به‌موقعی داشته‌باشند.
  وی خبرنگاران را چشم بیدار جامعه خواند و اظهار داشت: خبرنگاران با یک خبر می‌توانند جامعه را ملتهب یا آرام کنند و در شرایط کنونی نیز وظیفه آنها سنگین‌تر از قبل نیز شده‌است.
  بوستان‌افروز خاطرنشان‌کرد: خبرنگاری یک شغل سخت و پرحاشیه است و تنها عشق و علاقه خبرنگاران را ترغیب می‌کند که با وجود تمامی ناملایمات موجود اخبار را پوشش دهند.
  وی در خصوص شغل خبرنگاری و شباهت آن با رسالت انبیاء نیز گفت: شغل خبرنگاری مقدس است زیرا این شغل مانند رسالت انبیاء روشنگری در جامعه است و خبرنگاران سربازان عرصه فرهنگی جامعه هستند که تلاش و زحمت‌های آنها کمتر دیده می‌شود.