دریا نیوزاستاندار هرمزگان: اجرای طرح‌های توسعه‌ای و عمرانی در هرمز شتاب می گیرد

دریا نیوز: استاندار هرمزگان در سفر به جزیره هرمز از طرح ها و پروژه های در حال اجرا در این جزیره بازدید نمود

، 12:34   /   کد خبر: 34368   /   تعداد بازدید: 209


دریا نیوز: استاندار هرمزگان در سفر به جزیره هرمز از طرح ها و پروژه های در حال اجرا در این جزیره بازدید نمود.
 به گزارش خبرنگار دریا، دکتر فریدون همتی پس از بازدید از طرح های توسعه ای و پروژه‌های عمرانی جزیره‌ هرمز، عنوان کرد: از طرح‌های مختلف جزیره هرمز از جمله بندرگاه، جاده رینگ دور جزیره، مجموعه گردشگری در ساحل غربی این جزیره، اردوگاه دانش آموزی، پارک شرق جزیره و هتل در حال ساخت آن، بازدید داشتیم.
وی ادامه داد: ۱۰ کیلومتر از جاده رینگ دور جزیره هرمز در حال احداث است که در آن امکان دوچرخه سواری و پیاده روی فراهم و همچنین به طور کامل نور ایجاد می شود.
  استاندار هرمزگان افزود: با توجه به بازدیدهایی که داشتیم، در جلساتی که هفته آینده برگزار خواهد شد، برای شتاب بخشیدن به پروژه های جزیره هرمز تصمیماتی اتخاذ می شود تا بخش عمده این طرح ها تا فصل گردشگری سال جاری در هرمزگان به نتیجه برسند و تکمیل شوند.همتی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی باید در راستای تسریع در اجرای این پروژه ها هماهنگی بیشتری داشته و برنامه‌ها را به جلو ببرند.
وی با اشاره به بررسی رفع مشکل مسکن جوانان در جزیره هرمز، خاطرنشان کرد: در این راستا نیز سیاست گذاری مناسبی در حوزه
ساخت و ساز و احداث مسکن در جزیره هرمز انجام می شود که چشم انداز آینده این جزیره را نیز مدنظر خواهد داشت.

استاندار هرمزگان همچنین بر لزوم استفاده بهینه از ساختمان های متعلق به دستگاه‌های اجرایی در جزیره هرمز تاکید کرد و بیان داشت: باید به سمتی گام برداریم که این ساختمان ها دارای ارزش افزوده بیشتری باشند.