دریا نیوزهنرمندان هرمزگانی مروج فرهنگ کار و کارآفرینی باشند

، 14:25   /   کد خبر: 34361   /   تعداد بازدید: 104


دریا نیوز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت گسترده هنرمندان در جهت تغییر نگرش نسبت به فرهنگ کار و کارآفرینی گفت: هنرمندان هرمزگانی مروج فرهنگ کار و کارآفرینی باشند.
به گزارش فارس ، هادی ابراهیمی در نشست با تعدادی از فیلمسازان استان از هنر بویژه سینما به عنوان یک ابزار تاثیرگذار نام برد که در ترویج و توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی می‌تواند نقش مهمی ایفا کند.
وی با اشاره به اینکه مقوله هنر اثرگذاری ویژه و مستقیم بر روی مخاطبان خود دارد، افزود: از هنرمندانی که آثار تولیدی مرتبط با  اهداف و برنامه‌های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی داشته باشند، حمایت می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بیان داشت: با توجه به اینکه حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی گسترده است و قشر وسیعی را نیز در بر می‌گیرد، برنامه‌های مشارکتی با هنرمندان خواهیم داشت.وی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در زمینه‌های مختلف هنریو برگزاری جشنواره فیلم و عکس به منظور ترغیب و تشویق جوانان و آگاهی‌بخشی و هدایت آنان به کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار خبر داد.ابراهیمی خواستار تشکیل انجمن صنفی فیلمسازان به منظور پیگیری مطالبات و خواسته‌های آنها و حمایت از حقوق صنفی اعضاء  شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت گسترده هنرمندان در جهت تغییر نگرش نسبت به فرهنگ کار و کارآفرینی گفت: هنرمندان هرمزگانی مروج فرهنگ کار و کارآفرینی باشند.