دریا نیوزمدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان: روزنامه دریا یادگار مرحوم دبیری نژاد، مایه افتخار و عزت هرمزگان است

دریانیوز: مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان گفت: روزنامه دریا یادگار مرحوم ایوب دبیری نژاد، مایه افتخار وعزت استان است

، 14:16   /   کد خبر: 34342   /   تعداد بازدید: 220


دریانیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: روزنامه دریا یادگار مرحوم ایوب دبیری نژاد، مایه افتخار وعزت استان است.

رضا کمالی زرکانی بمناسبت 17 مرداد روز خبرنگار به همراه معاون فرهنگی و مسئول امور رسانه های ارشاد استان در بازدید از دفتر روزنامه دریا، ساحل صدف، طوطیا و... گفت: مرحوم ایوب دبیری نژاد نشریاتی را از خود به یادگار گذاشت و همکارانی را تربیت کرد تا مطالبه گری رسانه ای در استان تداوم یابد.

وی اظهار داشت: مدیر مسئول سابق این نشریات به اذعان همگان آینده نگری و درایتی داشت که توانست در طول عمر با برکت شان، مجموعه رسانه ای حرفه ای و مطالبه گر را برای استان تربیت کند ونام شان هم در تاریخ استان ماندگار شد.

کمالی گفت: خبرنگاران این نشریات با روحیه مطالبه گری بحق، بموقع و با رعایت ادب و احترام بدنبال دفاع از حقوق مردم استان و بخصوص محرومان هستند که به داشتن چنین رسانه هایی در استان افتخار می کنیم و به روح مرحوم دبیری نژاد درود می فرستیم.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان با اشاره به سختی کارکنان این نشریات در سال های گذشته و بخصوص یک سال اخیر، اظهار داشت: همکاران مجموعه ای رسانه ای دریا با دلسوزی برای مردم قلم می زنند و از این اقدام ارزشمندشان تجلیل می کنیم.

وی از برگزاری دوره های آموزشی در حوزه خبرنویسی، گزارش نویسی، عکاسی، صفحه آرایی و... بطور مرتب از روز خبرنگار تا پایان سال خبرداد.

کمالی درخصوص نیاز به قرآن در محله آیت ا... غفاری بندرعباس وعده داد: بخشی از قرآن و رحل مورد نیاز مسجد و تشکل های فرهنگی این محله را ارشاد تامین نماید.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان همچنین خواستار مشارکت بیشتر صنایع در برنامه های فرهنگی استان شد.