دریا نیوزجذب افراد بومی در صنایع انرژی بر پارسیان

، 12:33   /   کد خبر: 34338   /   تعداد بازدید: 113


دریا نیوز: فرماندار پارسیان گفت : اولويت بنده موضوع اشتغال بومي ها  در شهرستان است و سعي و تلاشم مي كنم تا افراد بومي در صنايع انرژي بر با تخصص هاي مرتبط جذب شوند.
 به گزارش خبرنگار دریا؛ شوراي اداري پارسيان به رياست رضا پور سردره و با حضور مديران دستگاه هاي دولتي و جمعي از امامان جمعه و جماعت شهرستان در سالن شهيد تندگويان تشكيل شد. در اين جلسه رضا پور سردره فرماندار شهرستان پارسيان گفت: اولويت بنده موضوع اشتغال بومي ها  در شهرستان است و سعي و تلاشم مي كنم تا افراد بومي در صنايع انرژي بر با تخصص هاي مرتبط جذب بشوند و ١٣وزارتخانه كه مكلف به توسعه شهرستان هستند بايد دخيل باشند و متاسفانه تاكنون كم كاري كرده اند پيگيري خواهم نمود.
  رضا پور ريئس شوراي سرمايه‌گذاري شهرستان پارسيان از توسعه بندر شيوء و توسعه جاده اي با اعتباري بالغ بر ٨٥ميليارد خبر داد.
  فرماندار پارسيان و رئيس شوراي تامين شهرستان ،وحدت و همدلي مديران و مسئولان و مردم رامورد تأكيد و مهم قلمداد نمود و گفت: توسعه و پيشرفت و آباداني شهرستان درگروه همين وحدت و انسجام خواهد بود و بس. وی از ائمه جمعه و جماعات خواست در تقويت وحدت و يكدلي در بين احاد مردم اعتمادسازي كنند. فرماندار پارسيان گفت: جابجايي ها در ادارات و وزارت كشور يك امر طبيعي است و به مديران دستگاه هاي اداري خود گفت : راه‌اندازي ميز خدمت لازم اجراست و همه ي ادارات مؤظفند ميز خدمت  راه اندازي كنند تا ارباب رجوع ايجاد رضايت نمايند.
 رضاپور از نزديك بودن انتخابات مجلس شوراي اسلامي خبر داد و گفت :مبادا از وسايل وامكانات دولتي به نفع كانديداي بكار گيرد زيرا اين كار تخلف محسوب خواهد شد و در صورت مشاهده وفق قانون برخورد خواهد شد.
وی همچنين از انتصاب دو معاون خود عبدالله جاسمي بعنوان معاونت عمراني و برنامه‌ريزي و كاظم رحيمي بعنوان معاونت سياسي و امنيتي از معاونت سياسي امنيتي استانداري جناب دكتر ميرزاد و دكتر همتي استاندار هرمزگان تشكر و قدر داني كرد.