دریا نیوز«محمد راستى» مشاور رئيس فدراسيون شد؛ بنياد بركت در هرمزگان خانه وزنه‌بردارى مى‌سازد

، 11:55   /   کد خبر: 34328   /   تعداد بازدید: 97


دریا نیوز: رئيس فدراسيون وزنه‌بردارى جمهورى اسلامى ايران با صدور حكمى محمد راستى رئيس هیئت استان هرمزگان را به‌عنوان مشاور خود در اين فدراسيون منصوب كرد.
به گزارش ایسنا، طى حكمى از سوى رئيس فدراسيون وزنه‌بردارى جمهورى اسلامى ايران، محمد راستى به‌عنوان مشاور رئيس فدراسيون منصوب شد. در حكم رئيس فدراسيون وزنه‌بردارى خطاب به محمد راستى آمده است:
  «احتراماً، نظر به شايستگى، سوابق و تجربيات ارزشمند جنابعالى به‌موجب اين حكم به‌عنوان «مشاور» اين فدراسيون منصوب مى‌شويد. اميد است با تعهد، تخصص، توان علمى و سوابق مؤثر و مفيدى كه داريد همواره در پرتو توفيقات الهى و عنايات حضرات معصومين علیهم‌السلام در تحقق و پيشبرد اهداف متعالى فدراسيون موفق و مؤيد باشيد.»
 رئيس هیئت وزنه‌بردارى هرمزگان دراین‌باره گفت: از حسن اعتماد رئيس فدراسيون نسبت به بنده تشكر مى‌كنم و با عنايات خداى بزرگ همه تلاشمان را در جهت تحقق اهداف عاليه فدراسيون بكار مى‌بنديم. محمد راستى افزود: يك سال ديگر تا حضور در المپيك ٢٠٢٠ توكيو فرصت داريم و در اين خصوص، فدراسيون برنامه‌هاى دقيقى را جهت حضور قدرتمند ملى‌پوشان در اين رويداد مهم تدارك ديده است و بنا داريم يكى از اردوهاى تيم ملى را به ميزبانى بندرعباس يا قشم برگزار كنيم.
رئيس هیئت وزنه‌بردارى هرمزگان با بیان اینکه به‌زودی کلنگ ساخت خانه وزنه‌برداری استان به زمین زده خواهد شد، اظهار کرد: با پيگيرهاى فدراسيون و همكارى بنياد بركت به دنبال ايجاد خانه وزنه‌بردارى در بندرعباس هستيم و با تحقق اين موضوع مهم، گام مؤثرى در جهت رشد و توسعه وزنه‌بردارى هرمزگان برداشته می‌شود.
راستى در پايان تصريح كرد: باید استعدادهای بیشتری در وزنه‌برداری شناسایی و سرمایه‌گذاری شود چراكه در اقصی نقاط کشور چه در بخش دختران و چه پسران استعدادهای زیادی وجود دارد که با حمایت از آن‌ها می‌توان شاهد افتخارآفرینی‌های بیشترى در عرصه‌هاى بین‌المللی باشیم و ما در هرمزگان بخش بانوان را فعال كرده‌ايم و در سال گذشته شاهد كسب عنوان كشورى در اين بخش بوديم.