دریا نیوزامام جمعه بندرعباس : احزاب عامل توسعه هرمزگان باشند

دریا نیوز: نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، احزاب را عامل توسعه استان خواند و گفت: در گام دوم انقلاب، وظايف بزرگي بر عهده احزاب است

، 12:17   /   کد خبر: 34296   /   تعداد بازدید: 155


دریا نیوز: نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، احزاب را عامل توسعه استان خواند و گفت: در گام دوم انقلاب، وظايف بزرگي بر عهده احزاب است.

حجت الاسلام محمد عبادي زاده در ديدار تعدادي از نمايندگان احزاب با وي با تاکيد بر توسعه استان اظهار داشت: امروز وجود نگاه‌هاي متفاوت سياسي جديد نشان از يک حرکت بلند به سوي توسعه استان است.وي به مديريت بانوان اشاره داشت و افزود: در رابطه با مديريت بانوان، بنده معتقدم بايد ظرفيت اشخاص را ديد، براي مثال جهاد را خداوند با توجه به ظرفيت زنان بر آنان واجب ندانسته. بعضي کارها متناسب با بانوان است و بعضي متناسب با مردان، بايد هرچيز در جاي خودش قرار بگيرد و اين عين عدل است. بايد ظرفيت‌ها را در نظر گرفت.نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان با اشاره به قاچاق کوچک و کلان گفت: اينکه با بومي‌هاي استان به خاطر يک قاچاق کوچک برخوردهاي شديد صورت مي‌گيرد زيبنده استان نيست، ما انتظار داريم که با قاچاق کلان و سازمان يافته برخورد شود.حجت الاسلام عبادي زاده همچنين به موضوع پارسيان اشاره داشت و تاکيد کرد: اين موضوع از دو زاويه قابل تحليل است؛ يکي مسئله بعد امنيت ملي کلان کشور ما است. هرچه در مرزها گسترش بافت جمعيتي افزايش يابد مي‌تواند ضامن پاسباني و مرزباني ما باشد. اگر روزي هجومي به کشور صورت بگيرد اولين کساني که با آنها درگير مي‌شوند مرز نشينان هستند. وي ادامه داد: نگاه دوم اين است که ما بيش از هزار کيلومتر مرز آبي داريم و هيچ محدوديتي براي سايرين در استفاده سواحل نداريم، اما اگر بودجه اي قرار است جهت توسعه در اين حوزه اختصاص يابد بايد آن را به خود استان بدهند زيرا ما توانايي اين آبادي را داريم. امام جمعه بندرعباس، احزاب را عامل توسعه خواند و گفت: احزاب به توسعه استان کمک کنند، همه مي‌توانند با نقد منصفانه و با ايجاد مطالبه‌گري در مردم و با حمايت به جا و به موقع از کارگزاران استان باعث توسعه و پيشرفت استان شود. بنابراين در گام دوم ، احزاب وظيفه بزرگي دارند که مي‌توانيم به اهداف عاليه دست پيدا کنيم.

عبادي زاده با تاکيد بر اينکه نظام حزبي در کشور ما خيلي واقعي نيست، گفت: اينکه عده اي در سايه حزب براي پيروزي بالا بروند و در صورت تمام شدن دولت و يا عدم پيروزي، حزب ساکن و بي تحرک مي‌شود کاملا غلط است. در کشورهاي غربي اين‌گونه نيست. در آنجا احزاب پايدار هستند و در سايه مردم جلو مي‌روند تا کم کم قدرت را در دست بگيرند. حزبي که زير چتر دولت باشد، اين حزب نيست و با رفتن دولت تمام مي‌شود ولي اگر در زير سايه مردم و چتر مردم جلو بروند اين حزب واقعي است.به گزارش فارس ، وي خطاب به نمايندگان احزاب تاکيد کرد: بياييد احزاب را به درون مردم ببريد و پشتوانه خود را از مردم بگيريد، آن‌گونه صداي مردم مي‌شويد و مردم پشتيبان شما مي‌شوند. احزاب نماينده توده‌هاي مردم باشند تا بتوانند باعث رشد و بالندگي کشور شوند.نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان با تاکيد بر اينکه احزاب پشتيبان و بازوي توانمند بنده هستند، خطاب به نمايندگان احزاب گفت: از شما مي‌خواهم در جهت تقويت بنده و در راستاي تامين منافع نظام جمهوري اسلامي و منافع کلان نظام نقد کنيد. عبادي زاده در پايان افزود: همه گروه‌هايي که در نظام جمهوري اسلامي فعاليت مي‌کنند و چارچوب‌هاي نظام را قبول دارند و کار مي‌کنند اينها نيروها و ظرفيت‌هاي انقلاب هستند.