دریا نیوزمعاون وزير صنعت: هرمزگان موفق‌ترين استان در تنظيم بازار است

، 14:13   /   کد خبر: 34081   /   تعداد بازدید: 177


دریا نیوز: معاون تجارت داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت، هرمزگان را موفق ترين استان در اجرای طرح تنظيم بازار معرفی كرد و گفت: فعالان صنفی هرمزگانی، كم تخلف‌ترين بازاريان كشور هستند.

به گزارش فارس، عباس قبادی در همایش یک روزه آموزشی اجرای طرح استقرار سامانه رصد زنجیره تامین کالاهای اساسی اظهار داشت: مجموعه دولت هزینه واردات و تامین کالا را تامین می‌کند.

وی در ادامه با بیات اینکه دولت 14 میلیارد یورو در سال برای تامین کالای اساسی هزینه می‌کند، افزود: بازاریان در هر مقطعی با مردم همراه بوده‌اند.

معاون تجارت داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: ما در یک جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم، باتوجه به بندری بودن استان هرمزگان، مردم متوجه مشکلات تامین کالا و واردات آن در استان هستند.

 قبادی ادامه داد: در این سامانه، کالا از مرحله تولید و از انبار به صورت مویرگی توزیع و قابل مشاهده است و اینکه کالا با چه قیمت و مکانیزی به فروش می‌رسد.

وی با تاکید بر اینکه ما به هیچ عنوان موافق کوپنی شدن کالا در کشور نیستیم، خاطرنشان کرد: هرمزگان در بحث تنظیم بازار نوسانات قیمتی بسیار کمی داشته و امیدواریم این طرح با موفقیت در استان انجام شود.