دریا نیوزفرماندار بندرعباس: اعتياد به مواد مخدر مهمترین معضل اجتماعی ، و بهداشتی است

دریا نیوز: فرماندار بندرعباس گفت: فرهنگ سازي و اطلاع رساني از آسيب هاي استفاده از مواد مخدر در خانواده ها یکی دیگر از راهکارهای مهم در مبارزه با این پدیده است

، 13:14   /   کد خبر: 34077   /   تعداد بازدید: 353


دریا نیوز: فرماندار بندرعباس گفت: فرهنگ سازي و اطلاع رساني از آسيب هاي استفاده از مواد مخدر در خانواده ها یکی دیگر از راهکارهای مهم در مبارزه با این پدیده است .

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان به رياست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري  تشکیل گردید.

فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) اظهار داشت: اعتياد به مواد مخدر یکی از مهمترین معضلات اجتماعی ، و بهداشتی است که عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه محسوب شده و موجب مشکلات مختلف می گردد .

 عزیزاله کناری در ادامه عنوان کرد: فرهنگ سازي و اطلاع رساني از آسيب هاي استفاده از مواد مخدر در خانواده ها یکی دیگر از راهکارهای مهم در مبارزه با این پدیده است .

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: نقش ادارات و سازمانها در اجرای برنامه های فرهنگی در بین مردم و جوانان برای آگاه سازی بسیار موثر و حائز اهمیت است و باید انجام این برنامه ها تداوم داشته باشد تا جوانان به سمت و سوی اعتیاد کشیده نشوند.