دریا نیوزاعاده دادرسی و تسریع روند رسیدگی در صدر مطالبات مردم

دریا نیوز: در جریان برگزاری دیدار مردمی مسؤولین قضایی استان هرمزگان، اغلب مراجعه‌کنندگان خواستار اعاده دادرسی، رسیدگی مجدد و تسریع در روند رسیدگی و اجرای احکام بودند

، 13:35   /   کد خبر: 34064   /   تعداد بازدید: 390


دریا نیوز: در جریان برگزاری دیدار مردمی مسؤولین قضایی استان هرمزگان، اغلب مراجعه‌کنندگان خواستار اعاده دادرسی، رسیدگی مجدد و تسریع در روند رسیدگی و اجرای احکام بودند.

به گزارش فارس، در جریان برگزاری دیدار مردمی مسؤولین قضایی استان هرمزگان، رئیس کل دادگستری استان به همراه تنی چند از معاونین خود پذیرای 92 نفر از شهروندان بودند.

 اغلب مراجعه‌کنندگان خواستار اعاده دادرسی، رسیدگی مجدد و تسریع در روند رسیدگی و اجرای احکام بودند که متناسب با درخواست‌های مطرح شده دستورات و ارشادات لازم توسط رئیس کل دادگستری و مسؤولین قضایی استان هرمزگان صورت پذیرفت .

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در حاشیه برگزاری این ملاقات مردمی اظهار داشت: همواره راه‌های ارتباطی با مردم را به منظور شنیدن مطالبات آن‌ها و رفع مشکلات و نواقص احتمالی گسترش می‌دهیم و برگزاری ملاقات‌های هفتگی مسؤولین قضایی در سراسر هرمزگان از جمله تدابیر اتخاذشده به این منظور است.