دریا نیوزمعاون استانداری هرمزگان: مدیران روزهای سه شنبه موظف به برگزاری ملاقات مردمی هستند

دریا نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: در راستای پاسخگویی مدیران به مردم و رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در سازمان‌ها و ادارات همه مدیران موظف و مکلف به برگزاری برنامه ملاقات و دیدار مردمی در روزهای سه شنبه هر هفته هستند

، 13:32   /   کد خبر: 34063   /   تعداد بازدید: 391


دریا نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: در راستای پاسخگویی مدیران به مردم و رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در سازمان‌ها و ادارات همه مدیران موظف و مکلف به برگزاری برنامه ملاقات و دیدار مردمی در روزهای سه شنبه هر هفته هستند.

نازنین شیبانی روز شنبه با ارسال نامه‌ای از مدیران تمامی دستگاه‌های اجرایی خواست تا زمینه دیدار مستقیم خود با مردم را با برگزاری منظم برنامه ملاقات عمومی فراهم کنند.

وی در این نامه از مدیران خواست تا در روزهای سه شنبه از انجام مأموریت اداری، مرخصی و برگزاری جلسات غیر ضروری خودداری کنند و با حضور در محل کار، تنها به ملاقات مستقیم با مردم بپردازند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان بر توجه بیشتر مدیران به تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مردم و رسیدگی هرچه بهتر به درخواست‌ها و امور شهروندان تاکید کرد.

شیبانی بیان داشت: تکریم ارباب رجوع با شفافیت و توجه بیشتری در دستور کار مدیران قرار بگیرد تا سطح رضایتمندی، اعتماد، امیدواری و نشاط در سطح جامعه به شکل روز افزونی افزایش یابد.