دریا نیوزبرگزاری نمایشگاه پوستر با موضوع پرواز ۶۵۵ در بندرعباس

، 12:32   /   کد خبر: 34027   /   تعداد بازدید: 235


دریا نیوز: مسؤول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان هرمزگان از برگزاری دوره گرافیک و نمایشگاه پوستر با موضوع پرواز ۶۵۵ ایرباس در بندرعباس خبر داد.

مهری لشکری در گفت و گو با فارس اظهار داشت: حوزه هنری انقلاب اسلامی بیشتر در حیطه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فعالیت می‌کند و در همین راستا کارگاه سه روزه گرافیک و طراحی پوستر با موضوع شهدای ایرباس و با کمک هنرمندان استان و دعوت از استاد مجتبی مجلسی دبیر مجمع طراحان گرافیک انقلاب اسلامی استان هرمزگان در حال برگزاری است که از امروز استارت آن زده شد.

وی ادامه داد: هدف ما از برگزاری این دوره، اشاعه هنر گرافیک در بین مردم و تشویق و ترغیبی هنرمندان استان هرمزگان برای افزایش تولید پوستر با چنین مضمون‌هایی است.

مسؤول هنرهای تجسمی حوزه هنری استان هرمزگان گفت: ۲۵ نفر از هنرمندان سراسر استان به همراه  تعدادی از دانشجویان از دانشگاه مختلف در این کارگاه شرکت کرده‌اند.

لشکری تاکید کرد: هفته آینده، آثار طراحی شده در این کارگاه ۳ روزه، جمع‌آوری و گالری و نمایشگاهی از این آثار در اسکله شهید حقانی بندرعباس و گالری سیتی سنتر برپا شود.

وی خاطر نشان کرد: این برنامه با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی و همکاری هنرمندان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تحت عنوان موج سرخ - پرواز ۶۵۵ برگزار می‌شود.