دریا نیوزرئیس پلیس آگاهی هرمزگان خبرداد: دستگیری باند سه نفره اخاذ مأمورنما در بندرعباس

، 12:32   /   کد خبر: 33998   /   تعداد بازدید: 216


دریا نیوز: رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از دستگیری باند سه نفره اخاذ تحت پوشش مأمور در بندرعباس خبر داد.

به گزارش مهر، عبدالمجید کرمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی مراجعه حضوری فردی و اظهاراتش مبنی بر اینکه سه نفر ناشناس که خود را مأمور پلیس آگاهی معرفی کرده و با نشان دادن حکمی جعلی از وی اخاذی کرده اند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: برابر اظهارات شاکی اعضای این باند با اعلام اینکه که شما اقدام به فروش غیر قانونی کرده اید نامبرده را سوار بر خودرو نموده و پس از گشت زنی در سطح شهر بندر عباس، اقدام به اخاذی مبلغ سه میلیارد ریال وجه نقد کرده اند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: با انجام اقدامات گسترده فنی و اطلاعاتی محل اختفاء سه نفر از عاملین اصلی شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

کرمی تصریح کرد: دربازرسی از محل اختفای نامبردگان تعداد ۱۰ هزار قرص ترامادول، یک دستگاه کارت خوان سیار و گواهینامه رانندگی جعلی کشف و دو دستگاه خودرو مورد استفاده متهمین نیز توقیف شد.

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان با اشاره به اینکه متهمین در تحقیقات مقدماتی صراحتاً به اخاذی مبلغ ۳میلیارد ریال وجه نقد تحت پوشش مأموران انتظامی معترف شدند، اذعان داشت: برابر استعلام بعمل آمده مشخص شد یکی از متهمان به اتهام آدم ربایی و سرقت مسلحانه توسط پلیس آگاهی فارس تحت تعقیب است.