دریا نیوزفرماندار بندرعباس: براي مسئولان هيچ شاني جز خدمتگزاري براي مردم نيست

دریا نیوز: فرماندار بندرعباس گفت: مسئولان بايد با تمام ظرفيت و توان در جهت رفع مسائل و مشكلات روستاها تلاش نمايند

، 07:54   /   کد خبر: 33981   /   تعداد بازدید: 647


دریا نیوز: فرماندار بندرعباس گفت: مسئولان بايد با تمام ظرفيت و توان در جهت رفع مسائل و مشكلات روستاها تلاش نمايند . 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات بخش تخت به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت: بازسازی ۱۵۰۰ متر از شبکه طولی محله پومه ای روستای شمیل توسط اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان انجام گردد.

وی در ادامه بیان داشت: در تمامی روستاهای شهرستان بندرعباس شوراها و دهیاران پس از مشاهده هر نوع انشعاب غیر مجاز به اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان اطلاع دهند تا نسبت به قطع آن اقدام شود.

این مقام مسئول گفت: دهیاری روستای سرزه خاروک ، مخزن آب  با نظر فنی اداره آب و فاضلاب روستایی در بالادست روستا اجرا کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: شوراها و دهیاران باید مسائل و مشکلات مردم را در سطح روستاها  جمع بندی و  از طریق  بخشداری به فرمانداری اعلام نمایند تا پیگیری و نسبت به  رفع آن اقدامات لازم صورت گیرد.

عزیزاله کناری بیان کرد: دهیاران در روستاها مراقبت کنند با توجه به شروع گرمای شدید ، افرادی که در دشتها و جنگلها آتش را جهت استفاده کارهای خاص خود  بر پا میکنند بلافاصله پس از اتمام کارشان خاموش نمایند تا منجر به آتش سوزی و خرابی طبیعت نگردد.

فرماندار بندرعباس در پایان گفت: با توجه به شروع فصل تابستان و گرمای شدید ، لازم است از لوازم برقی منزل در ساعات اوج گرما کمتر استفاده شود تا با افت فشار برق مواجه نگردیم.