دریا نیوزرئیس کل دادگستری استان هرمزگان خبر داد: رسیدگی ویژه به پرونده شهادت مرزبانان در میناب

دریا نیوز: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام خبر دستگیری عوامل شهادت دو تن از مأموران دریابانی شهرستان میناب از رسیدگی ویژه به این پرونده خبر داد

، 13:57   /   کد خبر: 33962   /   تعداد بازدید: 629


دریا نیوز: رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام خبر دستگیری عوامل شهادت دو تن از مأموران دریابانی شهرستان میناب از رسیدگی ویژه به این پرونده خبر داد.

علی صالحی در گفت و گو با خبرنگار فارس، ضمن تسلیت به خانواده و همکاران خدوم این دو مأمور وظیفه شناس که ۲۱ خردادماه، حین انجام وظیفه و عملیات برای مقابله با قاچاقچیان در نوار ساحلی شهرستان میناب به درجه رفیع شهادت نائل شدند، اظهار داشت: در پی این حادثه تأسف بار، با دستور مقام قضایی، رسیدگی به موضوع در دستور کار ویژه دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میناب قرار گرفت.

وی افزود: استوار یکم سجاد افراسیابی و گروهبان یکم حسن کریمی دو مرزبانی بودند که در مقابله با قاچاقچیان، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تصریح کرد: یک نفر دیگر از مرزبانان نیز در این درگیری زخمی شده است.

صالحی تصریح کرد: سه نفر از قاچاقچیان در این خصوص دستگیر و به منظور طی مراحل قانونی به زندان معرفی شده اند.

وی با اشاره به اینکه این پرونده جهت انجام تحقیقات مقدماتی به شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میناب ارجاع شده است ابراز داشت: به علت اهمیت موضوع تأکید شده است تا رسیدگی به صورت ویژه و در وقت فوق‌العاده انجام شود و مراحل دادرسی در سریع‌ترین زمان ممکن صورت گیرد.