دریا نیوزگلزار شهدای بندرعباس میزبان مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره)

دریا نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در محل گلزار شهدای شهرستان بندرعباس برگزار می شود

، 12:20   /   کد خبر: 33929   /   تعداد بازدید: 878


دریا نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) در محل گلزار شهدای شهرستان بندرعباس برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین غلامعلی ارجمند در گفتگو با خبرنگار روزنامه دریا اظهار داشت: حضرت امام (ره)، یک شخصیت بزرگ و تاریخی بعد از دوران ائمه اطهار و معصومین بوده است.

وی افزود: امام راحل، ابراهیم بت شکن زمان بود که ریشه طاغوت و طاغوتیان را از بین برد و با گذشت چهل سال از عمر این انقلاب ، دستاوردهای بزرگ را مدیون و مرهون زحمات ایشان و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری هستیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان با بیان اینکه بعد از رحلت حضرت امام،مجلس خبرگان رهبری یک انتخاب بجا و شایسته انجام داد،خاطرنشان کرد: انتخاب مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین جهان ،انتخابی به جا بود که امروز به همت همه علما و مسئولان، نقش محوری ولایت فقیه در جامعه باید بیشتر دیده شود.

ارجمند تاکید کرد : پیشرفت های امروز کشور از رهبری های داعیانه مقام معظم رهبری است.

وی ابراز داشت: کشتی انقلاب با حضور ایشان روز به روز جلو تر می رود، گام دوم انقلاب نیز که مد نظر ایشان است را باید مد نظر داشته باشیم و از بیانات ایشان در این مناسبت ها استفاده و بهره ببریم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان در بخش دیگری از گفت و گوی خود به تشریح برنامه های سالگرد ملکوتی حضرت امام(ره) پرداخت و اظهار داشت: با توجه به هم زمانی با ماه مبارک رمضان، تمام برنامه ها، درون استانی برگزار می شود.

ارجمند با اشاره به اینکه در این راستا بیش از 30 ستاد در استان تشکیل شده است، عنوان کرد: برگزاری شب شعر در سوگ خورشید توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شبی با قرآن، نثار صلوات به روح مطهر حضرت امام(ره) در مساجد سراسراستان از برنامه های اجرایی در این روز خواهد بود.

وی گفت: گلزار مطهر شهدای بندرعباس با هدف تجدید میثاق با آرمان های شهدا و امام شهدا میزبان این مراسم در مرکز استان بوده و سردار رمضان شریف مدیرکل روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنران این مراسم بزرگ است .

گفتنی است که این مراسم هم زمان با مرکز استان از ساعت 17 در مساجد جامع شهرستان های دیگر استان و حتی تا رده بخش ها ،جزایر و برخی از روستاهای استان نیز برگزار می شود.