دریا نیوزراه یابی4نفر از دانش آموزان ناحیه دو بندرعباس به مرحله دوم المپیاد کشوری نانو

دریا نیوز: مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس از راهیابی ۴نفر از دانش آموزان این ناحیه به مرحله ی دوم، دهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو خبر داد

، 14:50   /   کد خبر: 33902   /   تعداد بازدید: 166


دریا نیوز: مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بندرعباس از راهیابی ۴نفر از دانش آموزان این ناحیه به مرحله ی دوم، دهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید هادی حسینی با اعلام این خبر افزود: دهمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو با هدف شناسایی استعدادهای برتر دانش‌آموزی و همچنین پرورش و هدایت دانش آموزان مستعد توسط باشگاه دانش آموزی نانو، ششم اردیبهشت ۹۸در سراسر کشور برگزار شد که ۴نفر از دانش آموزان عضو پژوهش سرای ولایت این ناحیه توانستند به مرحله ی دوم این المپیاد راه پیدا کنند.

به گفته وی، علی باقرزاده همایی از دبیرستان اسد پور، حسین کمالی از دبیرستان جامعه الصادق، نگین دیگ زاده از دبیرستان فرزانگان و زهرا سادات شاکری از دبیرستان شاهد این ناحیه، در مرحله ی دوم المپیاد نانوی کشوری حضور خواهند یافت.

لازم به ذکر است، آزمون مرحله دوم المپیاد نانو، شامل ۲۰سوال تستی و ۴سوال تشریحی در محورهای "نانو فیزیک"، "نانو شیمی"، "نانو زیست ‌فناوری" و "شبیه‌سازی" است.