دریا نیوزتنور استعفاهای انتخاباتی هرمزگان همچنان داغ است

دریا نیوز: در حالی که این روزها تب و تاب آمادگی جهت کارزار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حال داغ شدن است، بازار استعفاها جهت حضور در این میدان سیاسی هم نیز گرم به نظر می رسد

، 14:08   /   کد خبر: 33899   /   تعداد بازدید: 1008


دریا نیوز: در حالی که این روزها تب و تاب آمادگی جهت کارزار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حال داغ شدن است، بازار استعفاها جهت حضور در این میدان سیاسی هم نیز گرم به نظر می رسد.

به گزارش ایسنا، دوم اسفندماه سالجاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار و پنج نماینده هرمزگان برای حضور در بهارستان نیز مشخص خواهند شد.

حال این روزها با نزدیک شدن به اتمام مهلت باقیمانده تا پایان وقت قانونی استعفا از مناصب دولتی جهت حضور در انتخابات، شاهد حضور چهره های سرشناسی در میدان انتخاباتی هستیم.

آخرین استعفا نیز به "غلامرضا نظرنژاد" باز می گردد که از سمت مدیریت هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان استعفا داد تا شاهد حضور فرماندار شهرستان رودان در دولت نهم و دهم در کارزار انتخابات از حوزه شرق هرمزگان باشیم.

تاکنون "سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی" از مشاور معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور، "حجت الاسلام علی اکبر میرزایی"از ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان، "منصور آرامی" از معاونت برنامه ریزی و عضو هیئت عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، "پرویز سالاری" از عضویت شورای شهر بندرعباس، "ابوالقاسم جراه" از سرپرستی دفتر آستان قدس رضوی در استان هرمزگان و "حمزه ترکمانی تمبکی" از معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه هرمزگان از سمت های خود استعفا داده اند و باید منتظر ماند با نزدیک شدن به روزهای پایانی مهلت قانونی برای استعفا نیز شاهد مطرح شدن چه نام هایی خواهیم بود.