دریا نیوزانهدام باند قاچاقچیان سوخت در مرزهای آبی جاسک

دریا نیوز: فرمانده درياباني استان هرمزگان از شناسايي و انهدام يک باند از قاچاقچيان سوخت در مرزهای آبی جاسک خبر داد

، 14:47   /   کد خبر: 33889   /   تعداد بازدید: 173


دریا نیوز: فرمانده درياباني استان هرمزگان از شناسايي و انهدام يک باند از قاچاقچيان سوخت در مرزهای آبی جاسک خبر داد.

سرهنگ "حسین دهکی" اظهار داشت: در راستای اجراي فرامين مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و با توجه به پیامدهای مخرب و تاثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه هاي سازمان يافته قاچاق به صورت ويژه در دستور کار اين فرماندهي قرار گرفته است.

وی افزود: دریابانان شهرستان جاسک نیز با انجام اقدامات اطلاعاتي و با تلاش هاي شبانه روزي، با همکاری ناوگان دریایی ارتش يك باند از قاچاقچيان سوخت را كه به صورت كلان اقدام به قاچاق مي كردند را شناسايي و تحت نظر اطلاعاتي خود قرار دادند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان تصریح کرد: با اقدام به موقع ماموران و در يك عمليات سريع و غافلگيرانه، محموله سوخت قاچاق که توسط یک فروند شناور در حال جا به جایی بود، شناسايي و توقيف شد.

سرهنگ دهکی عنوان كرد: در اين عمليات یک فروند کشتی توقيف و 193 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف شد که بر اساس نظر کارشناسان ارزش ریالی این مقدار گازوئیل کشف شده، 9 میلیارد و 665 میلیون ریال است.

فرمانده دریابانی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در این رابطه 11 قاچاقچی دستگیر شدند و اقدامات قانوني از طريق مراجع قضائي به صورت ويژه در حال پيگيري است.

به گزارش پايگاه خبری پلیس، وی با تاکید بر تاثیر خسارات جبران ناپذیر قاچاق برپیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه گفت: دریابانی هرمزگان با عزم جدی برای مبارزه با پدیده سازمان یافته قاچاق، اجازه هیچ گونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان به قاچاقچیان نخواهد داد..