دریا نیوزهمزمان با سالگرد آزادی خرمشهر صورت گرفت؛ اهتزاز پرچم 20 متری ایران بر فراز آب‌های خلیج فارس

دریا نیوز: به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر، پرچم بیست متری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جنوب جزیره ابوموسی مشرف به آبراه بین‌المللی در خلیج فارس به اهتزاز درآمد

، 14:44   /   کد خبر: 33888   /   تعداد بازدید: 168


دریا نیوز: به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر، پرچم بیست متری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جنوب جزیره ابوموسی مشرف به آبراه بین‌المللی در خلیج فارس به اهتزاز درآمد.

به گزارش فارس ، به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، فرماندار، مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی جزیره بوموسی با آرمان‌های شهداء تجدید میثاق کردند.

رضا پوربابایی فرماندار جزیره بوموسی، ناوسالار یکم پاسدار محمدجواد مرادی فرمانده قرارگاه راهکنشی امام سجاد(ع) نیروی دریایی سپاه و تعدادی از مدیران جزیره و کارکنان نیروهای مسلح مستقر در جزیره بوموسی همزمان با فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور در گلزار شهدای گمنام این جزیره، ضمن قرائت فاتحه و زیارتنامه و ادای احترام، با آرمان‌های والای امام (ره) و شهدا تجدید میثاق کردند.

سپس با حضور در پاسگاه شهید خرازی تیپ تکاوران دریایی امام سجاد(ع)، پرچم 20 متری مقدس جمهوری اسلامی ایران در جنوب جزیره بوموسی مشرف به آبراه بین‌المللی در خلیج فارس به اهتزاز در آمد.