دریا نیوزشرکت‌های بیمه زمینه را برای بیمه خانواده‌های روستائی فراهم کنند

دریا نیوز: فرماندار بندرعباس گفت: شرکت‌های بیمه با تخفیف‌های ویژه و اقساطی کردن بیمه‌ها زمینه را برای بیمه شدن خانواده‌های روستایی فراهم کنند

، 14:36   /   کد خبر: 33885   /   تعداد بازدید: 1093


دریا نیوز: فرماندار بندرعباس گفت: شرکت‌های بیمه با تخفیف‌های ویژه و اقساطی کردن بیمه‌ها زمینه را برای بیمه شدن خانواده‌های روستایی فراهم کنند.

به گزارش فارس، عزیزاله کناری در جلسه بررسی چگونگی افزایش میزان برخورداری شهرستان از پوشش‌های بیمه ای اظهار داشت: شرکت‌های بیمه با اطلاع‌رسانی دقیق و تخفیف‌های ویژه در امر بیمه کردن پیشرو باشند.

وی در ادامه افزود: لازم است شرکت‌های بیمه پس از عقد قرارداد با واحدهای اقتصادی علاوه بر خدمات‌دهی در طول مدت قرارداد، ارتباط خود را با آنها قطع نکنند تا همراهی واحدهای اقتصادی همچنان ادامه داشته باشد.

فرماندار بندرعباس تصریح کرد: حادثه خبر نمی‌کند و شرکت‌های بیمه باید در سطح شهرستان چه در شهر و چه در روستا منازل مردم را بیمه کنند تا زمان حوادث غیر مترقبه نگرانی نداشته باشیم.

کناری بیان داشت: شرکت‌های بیمه با تخفیف‌های ویژه و اقساطی کردن بیمه‌ها زمینه را برای بیمه شدن خانواده‌های روستایی فراهم کنند.

وی در پایان خطاب به مدیران شرکت‌های بیمه گفت: باید راهکاری پیدا کنید تا علاوه بر بیمه منازل، لوازم خانگی و محصولات روستایی نیز تحت پوشش بیمه‌ای قرار گیرند تا روستائیان هنگام بروز حوادث با مشکل خاصی مواجه نشوند.