دریا نیوزسرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان خبرداد: انتشار اسامي دريافت‌كنندگان تسهیلات 262 ميلياردی در هرمزگان

دریا نیوز: سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از اعلام اسامی دریافت کنندگان تسهیلات کم‌بهره اشتغال پایدار در استان به منظور شفاف‌سازی خبر داد

، 13:50   /   کد خبر: 33876   /   تعداد بازدید: 311


دریا نیوز: سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از اعلام اسامی دریافت کنندگان تسهیلات کم‌بهره اشتغال پایدار در استان به منظور شفاف‌سازی خبر داد.

کیامرث برخورداری در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: بنا به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر اینکه هیچ موضوع غیرشفافی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه شفافیت مسیر بی‌بازگشت این وزارتخانه است، افزود: اسامی دریافت‌کنندگان تسهیلات کم‌بهره توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایر، به تفکیک اشتغال مورد تعهد و دستگاه اجرایی تأییدکننده در وب سایت این اداره کل و همچنین وب سایت وزارتخانه منتشر شده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اضافه کرد: آمار پرداختی تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر به تفکیک شهرستان‌های تابعه به‌ صورت هفتگی در سایت این اداره کل بارگزاری می‌شود.

برخورداری گفت: برای مشاهده اسامی دریافت‌کنندگان تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار روستایی هرمزگان به سایت اداره‌کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی به نشانی https://hormozgan.mcls.gov.ir مراجعه کنید. 

گفتنی است، از محل پرداخت این تسهیلات، تاکنون 262 میلیارد و 360 میلیون تومان برای یک‌هزار و 583 طرح پرداخت شده است.