دریا نیوزرئیس کل سابق دادگستری هرمزگان: دستگاه قضایی در دوره جدید به‌طور حتم ارتقا بیشتری خواهد داشت

دریا نیوز: رئیس‌کل سابق دادگستری هرمزگان گفت: برخی کارها به دلیل عدم شرایط مناسب شاید انجام نشد اما به‌طور حتم در آینده با حضور آقای صالحی محقق می‌شود و کاستی‌های دوران حضور بنده را رفع خواهد کرد

، 14:20   /   کد خبر: 33874   /   تعداد بازدید: 1154


دریا نیوز: رئیس‌کل سابق دادگستری هرمزگان گفت: برخی کارها به دلیل عدم شرایط مناسب شاید انجام نشد اما به‌طور حتم در آینده با حضور آقای صالحی محقق می‌شود و کاستی‌های دوران حضور بنده را رفع خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدصادق اکبری در آئین آیین تکریم و معارفه روسای سابق و جدید دادگستری کل استان هرمزگان، افزود: اینجا آمدم تا رو به روی حضار قرار بگیرم و بگویم آنچه در کلیپ عملکردم رخ داده حاصل تلاش تمامی همکاران قضایی استان هرمزگان بوده است.

وی با بیان اینکه نقش اساسی را مجموعه همکارانم داشته‌اند، تصریح کرد: از مردم ولایتمدار، مو من و خداجو هرمزگان که در مدت شش سال حضورم در این استان همراه بوده‌اند، تقدیر و تشکر دارم.

رئیس‌کل سابق دادگستری هرمزگان با اشاره به اینکه همکاری نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، استاندار و مجمع نمایندگان هرمزگان مثال‌زدنی بود، اظهار کرد: امیدوارم تمامی آحاد جامعه هرمزگان کوتاهی و قصورم را ببخشند و در حد توان تلاش کردم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری با بیان اینکه بنا بر کم‌فروشی و کوتاهی نداشتم، خاطرنشان کرد: برخی کارها به دلیل عدم شرایط مناسب شاید انجام نشد اما به‌طور حتم در آینده با حضور آقای صالحی محقق می‌شود و کاستی‌های دوران حضور بنده را رفع خواهد کرد.

وی اضافه کرد: دستگاه قضایی در دوره جدید به‌طور حتم ارتقا بیشتری خواهد داشت.