دریا نیوزامام جمعه بندرعباس: مردم با گرانی می‌سازند اما با فساد نه

دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: مردم با گرانی‌ها می‌توانند بسازند اما نمی‌توانند فساد را تحمل کنند

، 14:15   /   کد خبر: 33873   /   تعداد بازدید: 1160


دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: مردم با گرانی‌ها می‌توانند بسازند اما نمی‌توانند فساد را تحمل کنند.

به گزارش خبرنگار دریا ؛ آیت الله نعیم آبادی در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان هرمزگان که در تالار شهید آوینی برگزارشد، اظهارداشت: از حجت الاسلام و المسلمین اکبری بسیار تشکر می‌کنم و از ایشان راضی هستم و به آقای صالحی رئیس کل جدید می‌گویم کار شما کار ما است و کار ما کار شماست زیرا همه هدف واحدی را دنبال می‌کنیم.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اولین توصیه‌شان، امید و نگاه خوش‌بینانه به آینده می‌دانند. یکی از عوامل مهم در امیدوار کردن مردم، برخورد دستگاه قضا با دانه درشت‌ها است.

آیت الله نعیم آبادی ابراز داشت: نبودن تبعیض، برخورد قاطع، پاره کردن سیم‌های اتصال به قوه قضائیه، عدم اجازه به ورود عناصر قدرت به دستگاه قضا باعث خوشحالی مردم می‌شود و این‌ها حرف دل مردم است.

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: از اینکه پرونده‌ها ۵ سال طول نکشد مردم خوشحال می‌شوند. مردم با گرانی می‌سازند اما با فساد نه. زیرا برای گرانی توجیه داریم اما برای کوتاهی در برخورد جدی با فساد، هیچ توجیهی نداریم.

وی خاطرنشان کرد: خیلی از تن‌ها در صف است که باید شلاق بخورند این‌ها غده‌های چرکین هستند و نباید اجازه دهید که عناصر قدرت در دستگاه قضا نفوذ کنند و اگر دستگاه قضا همین رویه‌ای که آقای رئیسی شروع کرده است ادامه دهد بسیار بسیار در دل‌های مردم امید ایجاد می‌شود.