دریا نیوزحجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای: مدیران مشکلات معیشت مردم را رفع کنند

دریا نیوز: معاون اول قوه قضاییه گفت: وظیفه همه مدیران در دستگاه قضا، مجلس و دولت، تلاش برای حل مشکلات معیشت مردم است

، 14:10   /   کد خبر: 33871   /   تعداد بازدید: 1135


دریا نیوز: معاون اول قوه قضاییه گفت: وظیفه همه مدیران در دستگاه قضا، مجلس و دولت، تلاش برای حل مشکلات معیشت مردم است.

به گزارش خبرنگاردریا ؛ حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در تالار شهید آوینی اظهارداشت: هرمزگان حقیقتا جامع مذاهبی است که امروز دشمن از این مهربانی، وحدت و بصیرت بسیار ناراحت و مضطرب است و این چیزی نیست جز ایمان مردم استان به خداوند و بیداری شما و تلاش نماینده ولی فقیه در استان که موجب این اتحاد شده است.

وی ادامه داد: خدا را سپاس می‌گوییم که زیر پرچم حاکم عادل، فقیه، حکیم و متوسل به الله زندگی می‌کنیم و امروز دشمن بیش از گذشته از نظام و رهبری نگران است به این دلیل با تمام دشمنی‌ها در طول ۴۰ سال امروز خودش را ضعیف‌تر از همیشه و جمهوری اسلامی را قوی‌تر و پر نفوذتر می‌بیند.

معاون اول قوه قضاییه اضافه کرد: اگر ما اتکای به خدا، وحدت، بصیرت، مشورت با خیرخواهان داشته باشیم و تلاش و مجاهدت کنیم صدرصد پیروزتر از گذشته خواهیم بود.

محسنی اژه‌ای تصریح کرد: امروز ما در کشور با مشکلاتی مواجه‌ایم اما دشمن بیش از ما مشکل دارد و ناراحتی‌هایش بیش از ما است.

وی بیان کرد: دشمن و در رأس آن وزارت خارجه آمریکا درصدد است تا با بزک کردن چهره شیطان بزرگ، تنفر مردم ایران را از آمریکا کم کند و از طرفی ارزش‌های دینی را در جامعه ایران کم رنگ کند زیرا دشمن به خوبی می‌داند که تدین مردم ایران مانع از پیشبرد برنامه‌های بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی است.

معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: استفاده بی‌نهایت از فضای مجازی برای تکثیر گناهان و قبح زدایی از ناهنجاری‌های اجتماعی و ترویج بی‌عفتی و بی‌اخلاقی در دستور کار نظام سلطه و شیطان بزرگ قرار دارد و حتی متدینین را در حالت انفعال و ترس از امر به معروف و نهی از منکر قرار داده است.

محسنی اژه‌ای  تاکید کرد: به جای اینکه دشمن از ما فیلم بگیرد در صورت مشاهده ناهنجاری، ما از آنان فیلم و عکس بگیریم و برای دستگاه قضا بفرستیم و نترسیم از فیلم‌هایی که از امر به معروف ما در شبکه‌های اجتماعی  پخش می‌شود.

وی ابراز داشت: امروز دشمن تلاش می‌کند با فشار اقتصادی صبر مردم را لبریز کند که همه مدیران نظام، دستگاه قضا، مجلس و دولت وظیفه داریم از تمام تلاشمان استفاده کنیم برای حل مشکل معیشت مردم که بسیار مشکل بزرگی است.

معاون اول قوه قضاییه خاطرنشان کرد: مسائلی که امروز در دستگاه قضا مطرح می‌شود تک بعدی و فقط مسئله حقوقی نیست بلکه ابعاد مختلف دارد بنابراین باید مشورت و همفکری با دیگران صورت بپذیرد و اگر مشورت نشود ممکن است کار ناقص بماند.

محسنی اژه‌ای به صالحی رئیس‌کل جدید دادگستری هرمزگان توصیه کرد: در امورتان مشورت کنید و این هیچ منافاتی با استقلال شما در مدیریت ندارد.

وی ادامه داد: یکی از مسائل راهبردی که مدنظر رهبری است رونق تولید است و همه ما باید تلاش کنیم که تولید رونق پیدا کند و تحقق این امر مهم نیازمند مبارزه جدی با قاچاق است که باید با کمک همه دست‌اندرکاران، مردم، ارتش، نیروهای انتظامی و نظامی آن را از بین ببریم.

معاون اول قوه قضاییه با تاکید بر مبارزه قاطع با مفسدین گفت: البته این به معنای برخورد جدی با کسانی که ممکن است اشتباهاتی داشته باشند، نیست بلکه در دستگاه‌های حاکمیتی باید به شدت با مفسدین برخورد شود.

محسنی اژه‌ای ابراز داشت: صیانت از مجموعه قضایی در استان از وظایف مهم است و انتظار از زلالیت و شفافیت قوه قضاییه بسیار بالا است و باید به مشکلات قضات رسیدگی شود.