دریا نیوزبازگشایی یک خیابان جدید در محله آیت‌الله غفاری بندرعباس

دریا نیوز: شهردار منطقه ۲ بندرعباس از بازگشایی یک خیابان جدید در محله آیت الله غفاری با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد

، 12:31   /   کد خبر: 33860   /   تعداد بازدید: 1033


دریا نیوز: شهردار منطقه ۲ بندرعباس از بازگشایی یک خیابان جدید در محله آیت الله غفاری با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.

مهدی رنجبری در گفت و گو با فارس از تهاتر به عنوان کلید بازگشایی قفل محله آیت الله غفاری بندرعباس یاد کرد و با اشاره به بازگشایی شریان‌های اصلی و معابر این محله اظهار داشت: بازگشایی جدید در ضلع شمالی محله و به مساحت دو هکتار انجام می‌شود.

وی افزود: این طرح توسط سرمایه گذار بخش خصوصی انجام شده و توافق لازم با ساکنان املاک در مسیر صورت می‌گیرد.

شهردار منطقه دو بندرعباس خاطرنشان کرد: در اجرای این پروژه از سه روش طرح کلید به کلید، خرید ملک ساکنان و توافق جهت واگذاری زمین با ساکنانی که در مسیر اصلاحات وبازگشایی قرار دارند، استفاده می‌شود.

رنجبری، حفظ منافع و حقوق ساکنان را در اولویت اجرای طرح خواند و تاکید کرد: با مردم توافقات لازم با حفظ منافع شان انجام می‌شود و همکاری بیشتر مردم در میزان پیشرفت و تسریع در اجرای طرح بسیار اثرگذار است.

وی در بخش دیگری از سخنانش نیز گفت: علاوه بر این پروژه، اجرای طرح بازگشایی معابر و احداث خیابان های ۲۰، ۲۴ و ۱۶متری در محله چاهستانی‌ها، نایبند و دوراهی ایسینی نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیر شهرداری منطقه دو بندرعباس، خواستار همکاری بیشتر مردم در اجرای طرح‌های عمرانی و بازگشایی معابر در محلات شد.

این مقام مسؤول با استقبال از اجرای شیوه تهاتر اراضی محله آیت الله غفاری بندرعباس بین راه و شهرسازی و شهرداری، گفت: با اجرای این طرح مانند محله چاهستانی‌ها، زمینه اخذ سند و نوسازی بافت فرسوده با استفاده از تسهیلات و اجرای طرح‌های عمرانی و... نیز افزایش می‌یابد.