دریا نیوزنماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:باید جامعه فرهنگ کار را یاد بگیرد

دریا نیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه باید جامعه فرهنگ کار را یاد بگیرد، تصریح کرد: اسراف و تبزیر حرام است و باید این موضوع را در جامعه نهادینه کنیم

، 14:17   /   کد خبر: 33812   /   تعداد بازدید: 875


دریا نیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه باید جامعه فرهنگ کار را یاد بگیرد، تصریح کرد: اسراف و تبزیر حرام است و باید این موضوع را در جامعه نهادینه کنیم.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی شب گذشته در ضیافت افطاری مدیران دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان نفس و خواب روزه‌دار هم ثواب دارد، افزود: اگر کسی در این ماه کاری برای آمرزده شدن نکند از رده خارج است.

وی با اشاره به اینکه از استاندار و سایر مسئولین دستگاه‌های اجرایی بابت حضورشان تقدیر می‌کنم، تصریح کرد: ماه رمضان ماه تقوا است و هیچ کشور و فردی بدون تقوا رستگار نمی‌شود.

امام‌جمعه بندرعباس با بیان اینکه ممکن است مشکلات اقتصادی برطرف شود اما سایر بن‌بست‌ها را چه خواهند کرد، اظهار کرد: تمدن بی‌تقوا نمی‌توانند مشکلاتشان را برطرف کنند و حتی در شعار مادی نیز در بن‌بست به سر می‌برند.

وی اضافه کرد: پیروزی و موفقیت برای متقین است؛ باید به تصویر درستی از متقین برسیم نه اینکه هرکسی تسبیحی به دست دارد، او را از متقین بدانیم بلکه چنین تصویری غلط است.

آیت‌الله نعیم‌آبادی ادامه داد: هر چیزی که بتوان نام فضیلت بر آن نهاد به متقین تعلق دارد و هر فضیلتی از زندگی‌مان کمرنگ باشد یعنی از تقوا فاصله‌داریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه حرف زدن متقین صواب و حق است، عنوان کرد: مقام معظم رهبری امسال را به نام رونق تولید نام‌گذاری کردند پس باید به موضوع تولید بیش‌ازپیش توجه کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید آموزش‌وپرورش و دانشگاه بین علم و بازار کار ارتباط ایجاد کند، ابراز کرد: نباید چشم یک دانشجو به صندلی یا میزی باشد که وجود نداشته است.

آیت‌الله نعیم‌آبادی با بیان اینکه باید جامعه فرهنگ کار را یاد بگیرد، تصریح کرد: اسراف و تبزیر حرام است و باید این موضوع را در جامعه نهادینه کنیم.

وی با تأکید بر اینکه باید با فرهنگ رمضان زندگی کنیم، ادامه داد: اگر اسراف و تبزیر از بین رود و به سمت تولید پیش رویم آن زمان می‌توان به فرهنگ کار در جامعه امیدوار بود.