دریا نیوزاعلام ساعت کاری صنوف در ماه مبارک رمضان

دریا نیوز: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : ساعت کاری صنوف در ماه مبارک رمضان اعلام گردید

، 14:34   /   کد خبر: 33804   /   تعداد بازدید: 234


دریا نیوز: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت : ساعت کاری صنوف در ماه مبارک رمضان اعلام گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان ، خلیل قاسمی در دومین جلسه کمیسیون نظارت بر اصناف بیان کرد : ساعت کاری سه اتحادیه صنفی شامل نانوایان از ساعت 16:30 الی 22 ، اغذیه فروشان(آش و حلیم پزی) بعد از ظهر از ساعت 17(عدم سرو و صرفا عرضه به صورت بیرون بر) ، اغذیه فروشان(آشپزخانه و تهیه غذا ) 12 الی 4بامداد (تنها واحدهای کشیک با رعایت شئونات اسلامی و ضوابط انتظامی) ، اغذیه فروشان(انواع ساندویچ،اسنک،پیتزا و مرغ بریان(فست فوود) از ساعت 19(قبل از افطار صرفا به صورت بیرون بر با رعایت شئونات اسلامی و ضوابط انتظامی) و قنادان (فروش آبمیوه و بستنی) از ساعت 19(قبل از افطار صرفا به صورت بیرون بر با رعایت شئونات اسلامی و ضوابط انتظامی) می باشد.

وی افزود : مشکلاتی در حوزه اتحادیه قنادان بندرعباس در این جلسه مطرح شد که در تلاشیم سازو کاری جهت رفع مشکلات این اتحادیه با مرکز بهداشت شهرستان صورت دهیم.

قاسمی عنوان کرد :باتوجه بهرشد فراگیر واحدهای صنفی که در حوزه فیلمبرداری از مجالس عروسی فعالیت می کنند تصمیمی گرفته شد که اتاق اصناف برای صدور مجوز این واحد ها ، دارندگان مدارک مربوطه از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را جهت صدور مجوز بپذیرند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان بر لزوم فرهنگ سازی برای خانواده ها در خصوص مصرف قلیان به ویژه برای جوانان و نوجوانان تاکید کرد و گفت : خانواده ها را از طریق جراید و صدا و سیما در جریان عوارض جبران ناپذیر قلیان قرار دهیم.

وی در خصوص طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان گفت : ستاد خبری سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان نیز همزمان با اجرای این طرح شبانه روزی فعال است و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف،شکایات خود را از طریق شماره تلفن 124 اعلام کنند.