دریا نیوزرئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان خبر داد: برخورد جدی با هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در ملأعام

دریا نیوز: رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان حرمت ماه مبارک رمضان را بر هر فرد مسلمان واجب دانسته و از برخورد قانونی با هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در این ایام خبر داد

، 14:50   /   کد خبر: 33802   /   تعداد بازدید: 740


دریا نیوز: رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان حرمت ماه مبارک رمضان را بر هر فرد مسلمان واجب دانسته و از برخورد قانونی با هرگونه تظاهر به روزه‌خواری در این ایام خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ علی‌اصغر عبادی ضمن تبریك ماه مبارك رمضان از كلیه شهروندان استان خواست ضمن رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و حفظ حریم ماه مبارك رمضان، در صورت مشاهده متظاهرین به روزه‌خواری مراتب را به پلیس 110 یا سایر رده‌های انتظامی گزارش کنند.

وی با تأکید بر اینکه با هرگونه تخلف و روزه‌خواری درملأعام با افراد خاطی برابر مقررات برخورد خواهد شد، افزود: در سطح شهر مکان‌هایی از قبیل مراکز اقامتی، ترمینال مسافربری، راه‌آهن، فرودگاه و صنوف بین‌راهی جهت رفاه حال مسافرین و عموم شهروندانی که به علت عذر شرعی قادر به روزه‌داری نیستند در روزهای ماه مبارک رمضان آماده ارائه خدمات به کلیه هم‌وطنان هستند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان در ادامه شماره تلفن‌های تماس شهروندان با پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان را در وقت اداری 21821534 و21821532 و در وقت غیر اداری 2186389 عنوان کرد.