دریا نیوزرتبه برتر ارزیابی بیمه بیکاری به هرمزگان رسید

دریا نیوز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این استان در ارزیابی بیمه بیکاری که هفته قبل انجام شد موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

، 14:22   /   کد خبر: 33800   /   تعداد بازدید: 150


دریا نیوز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این استان در ارزیابی بیمه بیکاری که هفته قبل انجام شد موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.

به گزارش ایرنا، محمدعلی سلیمی در خصوص ارزیابی بیمه بیکاری اظهار داشت: این رتبه بر اساس ارزیابی عملکرد واحدهای اجرایی، به منظور بررسی و سنجش میزان تحقق برنامه های پیش بینی شده واحد بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 97 بدست آمده است. وی ادامه داد: بر اساس ارزیابی انجام شده در خصوص شاخص های اولویت دار این اداره کل در سامانه برته، هرمزگان از 100 امتیاز، تمام آنرا کسب کرد. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان اظهار داشت: بیمه بیکاری از حوزه هایی است که ارباب رجوع زیادی در این رابطه دارد و همه روزه تعدادی از مقرری بگیران و همچنین متقاضیان برقراری بیمه بیکاری به این حوزه مراجعه می کنند. سلیمی یاد آور شد: کسب رتبه اول نشانگر عملکرد مثبت و تحقق صد در صدی شاخص های تعریف شده درسامانه آماری این حوزه است.