دریا نیوزاحمد مرادی تاکید کرد: پروژه نیروگاه برق بندر کوهستک نیازمند حمایت وزارت نیرو

دریا نیوز: نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه نیروگاه برق کوهستک شهرستان سیریک هنوز تکمیل نشده است؛گفت: نیازمند حمایت های ویژه وزارت نیرو هستیم

، 10:47   /   کد خبر: 33788   /   تعداد بازدید: 97


دریا نیوز: نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه نیروگاه برق کوهستک شهرستان سیریک هنوز تکمیل نشده است؛گفت: نیازمند حمایت های ویژه وزارت نیرو هستیم.

به گزارش خبرنگار روزنامه دریا از بندرعباس،احمد مرادی در دیدار با همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی اظهار داشت: وزیر نیرو قول دادند که در روند عملیات ساخت نیروگاه برق کوهستک در شهرستان سیریک تسریع صورت گیرد اما این پروژه در جای خودش باقی مانده است.

وی افزود: تکمیل و راه اندازی این نیروگاه می تواند بسیاری از دغدغه های مسئولان استان در حوزه تامین برق را مرتفع سازد.

نماینده مردم بندر عباس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم مصرف کننده برق هستند، تصریح کرد: مردم هرمزگان در بدترین شرایط آب و هوایی با مسئولان استان همراه بوده اند و کمترین تنس را داشته اند.

مرادی با اشاره به وضع اقتصادی دستگاه های دولتی در هرمزگان اشاره داشت: دغدغه نقدینگی در نیروگاه بندرعباس یکی از مسائل اصلی است که نیازمند توجه وزارت نیرو است.

وی همچنین در خصوص بکارگیری نیروهای بومی در راس مجموعه تشکیلاتی برق هرمزگان از مجموعه وزارت نیرو تقدیر کرد و گفت: نیروهای بومی هرمزگان قادرند خدمات بهتر و شایسته تر نسبت به قبل ارئه دهند.

نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: مشکلی بین شرکت توزیع و بنیاد مسکن وجود دارد و آن نیز در اجرای طرح هادی است.

مرادی افزود: در اجرای طرح هادی شاهد تیرهای برقی هستیم که در گوشه و وسط خیابان قرار گرفته اند و متاسفانه این امر باعث تصادفات،نقص عضو و حتی مرگ بعضی از هم استانی ها شده است که نیازمند تخصیص اعتبار در جهت حل این مشکل است.

وی خاطرنشان کرد: پیش تر گفته شده که فرسودگی شبکه در این استان چند برابر استان های دیگر کشور است و در این زمینه نیز منتظر نگاه ویژه ای هستیم.