دریا نیوزمعاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان :ذخیره‌سازی مایحتاج عمومی موردنیاز مردم در ماه رمضان

دریا نیوز: معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم استان در ایام ماه مبارک رمضان به مقدار لازم تامین و ذخیره‌سازی شده است

، 10:47   /   کد خبر: 33787   /   تعداد بازدید: 663


دریا نیوز: معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم استان در ایام ماه مبارک رمضان به مقدار لازم تامین و ذخیره‌سازی شده است.

به گزارش فارس، ایرج حیدری بعد از ظهر دیروز در کارگروه ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان اظهار داشت: مایحتاج عمومی مورد نیاز مردم استان در ایام ماه مبارک رمضان به مقدار لازم تامین و ذخیره‌سازی شده است.

وی افزود: سازمان صنعت معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری به صورت منظم تامین و عرضه مایحتاج عمومی مردم استان را رصد و گزارش دهند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان گفت: عرضه مرغ و گوشت در بازار استان به گونه‌ای باشد که این ماده پروتئینی با قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده نهایی برسد.

حیدری اضافه کرد: با توجه به وجود ظرفیت‌های پرورش دام مولد در استان دستگاه‌های متولی به ویژه جهاد کشاورزی و دامپزشکی استان زمینه ورود دام مولد را به استان تسریع کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: اقلام مورد نیاز مراکز آموزشی استان با برنامه‌ریزی مناسب توسط دستگاه های ذیربط تامین شود.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان ابراز داشت: شکر مورد نیاز استان به مقدار مورد نیاز تامین شده است و نگرانی در زمینه تامین این محصول با توجه به افزایش سهمیه استان وجود ندارد.