دریا نیوزنماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان: باید آرایش جنگی بگیریم

دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: همان‌طور که دشمن آرایش جنگی گرفته، ما هم باید آرایش جنگی بگیریم و این کار تنها با تفنگ انجام نمی‌شود بلکه گاهی با گندم و با گوسفند و اقلام مورد نیاز مردم  است

، 12:19   /   کد خبر: 33779   /   تعداد بازدید: 619


دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: همان‌طور که دشمن آرایش جنگی گرفته، ما هم باید آرایش جنگی بگیریم و این کار تنها با تفنگ انجام نمی‌شود بلکه گاهی با گندم و با گوسفند و اقلام مورد نیاز مردم  است.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی  در جمع نمازگزاران بندرعباس با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: پیامبر اسلام(ص) می فرمایند: ای جابر این ماه رمضان است هر کس روزهای آن را روزه بگیرد و بخشی از شب را در آن به عبادت بپردازد و شکم خود را از حرام حفظ کند، چشمانش و زبانش را کنترل کند همان‌طور که روز اول شوال انسان از رمضان خارج شده است از گناهان هم خارج می‌شود.

وی  با بازخوانی سخنان مقام معظم رهبری در خصوص کارگران تصریح کرد: ملت باید آرایش جنگی به خود بگیرند و با شایعات در صف بنزین نایستند چرا که این آرایش جنگی نیست و خرد را باید حاکم کرد.

امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: ما امروز در جنگ هستیم و دشمن می‌خواهد بر زندگی روزمره ما فشار بیاورد تا ما عاصی شویم و اقلام مورد نیاز ما را به صورت قاچاق از کشور خارج می‌کند تا زمین‌گیرمان کند. 

آیت‌الله نعیم‌آبادی اضافه کرد: همان‌طور که دشمن آرایش جنگی گرفته، ما هم باید آرایش جنگی بگیریم و این کار تنها با تفنگ انجام نمی‌شود بلکه گاهی با گندم و با گوسفند و اقلام مورد نیاز مردم  است.

امام جمعه بندرعباس افزود: گوشت و گندم و اقلام مورد نیاز  این مردم نباید به طوری در خارج از کشور به فروش رساند که مردم به مشقت بیافتند.

آیت الله نعیم آبادی در ادامه با اشاره به بازدیدش از یک خبرگزاری‌ها تصریح کرد: در نشستی که با یکی از خبرگزاری‌های مربوط به روحانیت داشتیم سوالاتی مطرح شد که یکی از آن‌ها، اشاره بنده به نداشتن محافظ در خارج استان بود که با واکنش‌های نامناسبی روبرو شد.

وی ادامه داد: من گفتم که در خارج از استان محافظ ندارم و متاسفانه  داد همه در آمد که چرا با وجود داشتن محافظ، این حرف را زده‌ام در صورتی که تاکید بر خارج استان بود و این مسئله واقعیتی است که از سپاه تقاضا کرده‌ام و آن‌ها را متقاعد کرده که  خارج از استان محافظ نداشته باشم.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به جنجال‌های فضای مجازی در رابطه با بازرسی بدنی خود در فرودگاه بندرعباس خاطرنشان کرد: گاهی اوقات در فرودگاه، به واسطه اعتمادی که وجود دارد بنده را مورد بازرسی بدنی قرار نمی‌دهند اما یک بار مرا مورد بازرسی قرار دادند و خواستند کیف در دست مرا بگردند که با اعتراض من همراه بود که حامل این کیف هم همانی است که او را بازرسی نمی‌کنید، یا به صورت کامل بازرسی کنید و یا اینکه این کار را انجام ندهید.