دریا نیوزاستاندار هرمزگان: هماهنگی و انسجام خوبی در راستای تامین امنیت در هرمزگان وجود دارد

دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: هماهنگی، انسجام و همدلی خوبی میان نیروهای مختلف در راستای تامین امنیت در کشور از جمله در هرمزگان وجود دارد که این امر مایه خیر و برکت و عزت و سربلندی ایران اسلامی است

، 11:33   /   کد خبر: 33774   /   تعداد بازدید: 614


دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: هماهنگی، انسجام و همدلی خوبی میان نیروهای مختلف در راستای تامین امنیت در کشور از جمله در هرمزگان وجود دارد که این امر مایه خیر و برکت و عزت و سربلندی ایران اسلامی است.

به گزارش فارس، فریدون همتی در رزمایش مشترک قرارگاه امنیتی امام علی(ع) بندرعباس، اظهار داشت: برای برقراری امنیت باید در راستای تربیت نیروهای ماهر و ورزیده و تخصصی تلاش کنیم.

وی ادامه داد: یگان‌های امنیتی باید با آخرین دانش و روش‌های روز همراه با اعتقاد و ایمان و این نگرش که مردم ولی نعمت و صاحب اصلی انقلاب اسلامی هستند، خود را توانمند و تجهیز کنند.

استاندار هرمزگان افزود: نیروهای نظامی و مسلح جمهوری اسلامی ایران دغدغه خدمت به مردم و جوانان و برقراری مطلوب امنیت در سراسر کشور را دارند و در این راستا به وظایف خود به شکل مناسبی عمل می‌کنند.

همتی با اشاره به حضور نیروهای یگان‌های تامین امنیت نیروی انتظامی در کنار یگان‌های سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان که متشکل از جوانان داوطلب برای تامین امنیت است، در این رزمایش، خاطرنشان کرد: هماهنگی، انسجام و همدلی خوبی میان نیروهای مختلف در راستای تامین امنیت در کشور از جمله در هرمزگان وجود دارد که این امر مایه خیر و برکت و عزت و سربلندی ایران اسلامی است.

وی با اشاره به تحریم‌ها و جنگ اقتصادی دشمنان با ایران اسلامی، بیان داشت: با هدایت‌های مقام معظم رهبری، هماهنگی قوای سه‌گانه و همراهی و مشارکت خوب مردم، این دوران را نیز با موفقیت پشت سر خواهیم گذاشت و همان‌گونه که به برتری نظامی دست یافته‌ایم، در سطح اقتصادی نیز به اقتدار خواهیم رسید.