دریا نیوزمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان تاکید کرد: لزوم رعایت استانداردهای راه ‌سازی و ایمنی محورهای هرمزگان

دریا نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر رعایت تمامی استانداردهای راه‌سازی و ایمنی محورهای هرمزگان تاکید کرد و گفت: تمامی عملیات راه‌سازی در استان باید بر مبنای استانداردهای راه‌سازی و رعایت ایمنی محورها صورت گیرد

، 13:16   /   کد خبر: 33761   /   تعداد بازدید: 208


دریا نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر رعایت تمامی استانداردهای راه‌سازی و ایمنی محورهای هرمزگان تاکید کرد و گفت: تمامی عملیات راه‌سازی در استان باید بر مبنای استانداردهای راه‌سازی و رعایت ایمنی محورها صورت گیرد.

به گزارش فارس، رضا مدرس در جلسه شورای ترافیک استان هرمزگان به ضرورت رعایت ایمنی محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و اظهار  اشت: باید در ساخت و ساز، راه‌ها و محورهای مواصلاتی هرمزگان تمامی نکات استاندارد و ایمنی محورها به درستی رعایت شود.

وی با تاکید بر ضرورت تسریع در روند عملیات اجرایی قطعه ای از مسیر بندرعباس به خمیر افزود: باید این پروژه ظرف مدت سه ماه آینده تعیین و تکلیف شود زیرا با تکمیل و بهره‌برداری این قطعه، طول محور بندعباس به بندرخمیر 16 کیلومتر کوتاه‌تر خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان اضافه کرد: سلامت و ایمنی جاده‌های استان در گرو رعایت دقیق استانداردهای راه‌سازی است.

مدرس با اشاره به نیاز جزیره هرمز به استانداردسازی محورها گفت: به منظور رونق  گردشگری در جزیره هرمز باید زیرساخت‌های مورد نیاز آن مهیا شود که یکی از زیرساخت‌ها، استانداردسازی جاده‌ها و محورهای این جزیره است.

در این جلسه، دسترسی روستاهای گچین بالا و پایین، مغ احمد و ... به مرکزاستان، طراحی مسیر دسترسی از شهر علوی به صنایع غرب بندرعباس مورد بررسی قرار گرفت.