دریا نیوزخسارت‌دیدگان بارندگی اخیر به فرمانداری‌ها مراجعه کنند

دریا نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: خسارت دیدگان بارندگی اخیر استان به دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و یا فرمانداری شهرستان خود مراجعه کنند

، 12:23   /   کد خبر: 33706   /   تعداد بازدید: 263


دریا نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: خسارت دیدگان بارندگی اخیر استان به دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و یا فرمانداری شهرستان خود مراجعه کنند.

به گزارش فارس ، رضا مدرس در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب اظهار داشت: طبق دستور استاندار و هماهنگی‌های انجام گرفته، مالکان واحدهای تجاری و مسکونی در تمام روستاهای شهرستان که به علت بارش‌های اخیر دچار خسارت ( خسارت به ساختمان، لوازم و احشام) شده‌اند مستندات را به دهیار هر روستا تحویل دهند.

وی افزود: تمام دهیاران نیز موظف هستند، لیست خسارات‌ها را به بخشداری مربوطه ارائه دهند تا بخشداران به صورت لیست‌های تجمیع‌شده به فرمانداری‌ها ارسال کنند.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: مالکان واحدهای تجاری و مسکونی نیز که در شهرهای مختلف استان دچار خسارت چه به ساختمان و چه به لوازم منزل شده‌اند با اسناد و مدارک شخصا به فرمانداری و یا اداره مسکن و شهرسازی شهرستان خود مراجعه کنند.

مدرس ادامه داد: صاحبان واحدهای تجاری که دچار خسارت شده اند، در سطح شهرستان به فرمانداری شهرستان ها مراجعه کنند.