دریا نیوزاستاندارهرمزگان : جریان جذب سرمایه گذاری در هرمزگان ایجاد شود

دریا نیوز: استاندار هرمزگان تاکید کرد: باید با ایجاد همگرایی میان تمامی بخش ها و نیروهای موثر، جریان جذب سرمایه گذاران و افراد ایده پرداز را در استان راه‌اندازی کنیم

، 12:06   /   کد خبر: 33655   /   تعداد بازدید: 170


دریا نیوز: استاندار هرمزگان تاکید کرد: باید با ایجاد همگرایی میان تمامی بخش ها و نیروهای موثر، جریان جذب سرمایه گذاران و افراد ایده پرداز را در استان راه‌اندازی کنیم.

به گزارش ایرنا، فریدون همتی در نشست با اعضای شورای اسلامی استان هرمزگان اظهار داشت: باید با اتحاد و همدلی و روحیه اعتدال و پیروی از ولایت فقیه از همه فرصت ها و ظرفیت ها برای توسعه استفاده کرد. وی افزود: شورای استان که متشکل از نمایندگان تمامی شهرستان‌ها است می تواند به عنوان یک عنصر مهم در راستای ایجاد همگرایی و همفکری بیشتر در راستای کمک به مدیریت استان نقش آفرین باشد. استاندار هرمزگان بیان داشت: توجه به توسعه متوازن تمامی مناطق استان امر بسیار مهمی است که آثار مثبت فراوانی را به همراه خواهد داشت. همتی با تاکید بر حمایت ویژه از بخش خصوصی ، گفت: ما باید بسترهای سرمایه گذاری برای بخش خصوصی و کارآفرین واقعی را در داخل فراهم کنیم و در مقابل در حوزه های بین الملل نیز باید زمینه ارتباط صادرات تولیدات فعالان اقتصادی به خارج از کشور نیز فراهم شود. وی با بیان اینکه هرمزگان استانی برخوردار از ظرفیت های بسیار اقتصادی است، گفت: نیازمند مدیرانی هستیم که بتوانند بخش خصوصی را جهت شکوفایی استعدادهای این استان تشویق و به میدان آورند.