دریا نیوزمعاون استانداری هرمزگان: فرمانداران نظارت ویژه بر وضعیت بازارها داشته باشند

دریا نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان بر نظارت ویژه فرمانداران بر وضعیت بازارها تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط ویژه کشور فرمانداران باید به صورت شبانه روزی بر امور نظارت داشته باشند

، 15:04   /   کد خبر: 33639   /   تعداد بازدید: 2225


دریا نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان بر نظارت ویژه فرمانداران بر وضعیت بازارها تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط ویژه کشور فرمانداران باید به صورت شبانه روزی بر امور نظارت داشته باشند.

به گزارش ایرنا، ایرج حیدری در نشست تنظیم بازار هرمزگان اظهار داشت: افزایش نظارت ها و تسریع در امور فعالیت های اقتصادی و جذب سرمایه گذاری در شهرستان های استان از موضوعاتی است که استاندار تاکید ویژه ای بر آن دارد. وی افزود: فرمانداران در حوزه های مختلف برنامه های عملیاتی داشته باشند و خروجی این برنامه ها برای مردم ملموس باشد. حیدری تصریح کرد: با توجه به شرایط ویژه کشور و جنگ اقتصادی که دشمنان علیه کشور به راه انداخته اند عبور از این شرایط حساس نیازمند تلاش و کار شبانه روزی و جهادی است. معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: فرمانداران شبکه اطلاع رسانی قوی در شهرستان ها ایجاد و به صورت مرتب در جریان آخرین اخبار و وقایع شهرستان خود باشند و در این رابطه از ظرفیت شوراها و دهیاران بهره ببرند. حیدری تاکید کرد: حضور مثال زدنی مردم در راهپیمایی 22 بهمن مسوولیت ما مسوولان را سنگین کرده و باید برای حل مشکلات مردم به صورت شبانه روزی تلاش کنیم.