دریا نیوزکشف بیش از یک تن پودر بدنسازی قاچاق در هرمزگان

دریا نیوز: فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی این استان بیش از یک تن پودر و کپسول بدنسازی قاچاق و 260 کیلوگرم مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در پوشش لوله و اتصالات جاسازی شده بود، کشف شد

، 14:57   /   کد خبر: 33637   /   تعداد بازدید: 161


دریا نیوز: فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی این استان بیش از یک تن پودر و کپسول بدنسازی قاچاق و 260 کیلوگرم مواد مخدر که به طرز ماهرانه ای در پوشش لوله و اتصالات جاسازی شده بود، کشف شد.

به گزارش ایرنا، سردار عزیزالله ملکی در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر ،شب گذشته حین گشت زنی در محور اصلی حاجی آباد به سیرجان به یک دستگاه کامیون مشکوک و دستور ایست صادر کردند. وی افزود: .ماموران در بازرسی دقیق از این خودرو 160کیلوگرم تریاک، 100 کیلوگرم حشیش ، یک تن و 272 کیلو پودر و 331 هزار عدد کپسول بدنسازی قاچاق که به طرز ماهرانه ای در پوشش لوله و اتصالات در کانتینر جاسازی شده بود، کشف کردند. فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه ارزش محموله بدنسازی قاچاق کشف شده بیش از 40 میلیارد ریال برآورد شده ، تصریح کرد: در همین رابطه دو نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند. سردار ملکی ضمن تشکر از تعامل و همکاری خوب مردم با پلیس، از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس 110 اطلاع دهند. شهرستان حاجی آباد در 170 کیلومتری شمال بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.