دریا نیوزاستفاده از گوشت الاغ در یکی از رستوران بندرعباس شایعه است

دریا نیوز: رییس پلیس فتا هرمزگان شایعه استفاده از گوشت الاغ در یکی از رستوران های شهر بندرعباس که از طریق شبکه های  فضای مجازی منتشر شده بود، را تکذیب کرد

، 12:14   /   کد خبر: 33636   /   تعداد بازدید: 172


دریا نیوز: رییس پلیس فتا هرمزگان شایعه استفاده از گوشت الاغ در یکی از رستوران های شهر بندرعباس که از طریق شبکه های فضای مجازی منتشر شده بود، را تکذیب کرد.

سرهنگ علی اصغر افتخاری افزود: با توجه به مراجعه مسوول یکی از رستوران های شهر بندرعباس به پلیس فتا مبنی بر این که افرادی ناشناس در گروه های مختلف پیام رسان واتساپ اقدام به انتشار مطالب غیرواقعی از این رستوران در خصوص استفاده از گوشت الاغ در طبخ غذا کرده بودند، موضوع به صورت ویژه در دستورکارآگاهان این پلیس قرار گرفت. وی بیان داشت: با اظهارات شاکی و با انجام اقدام های فنی و تخصصی، اسناد و مدارک لازم برای اثبات جرم متهمان در فضای مجازی جمع‌ آوری شد که در این راستا 2 متهم شناسایی و به پلیس فتا احضار شدند. رییس پلیس فتا هرمزگان اظهارداشت: متهمان از مشتری های سابق رستوران یاد شده بودند که در بازجویی صورت گرفته و با مواجهه با اسناد موجود، اعتراف کردند که به علت رفتار نامناسب کارکنان این رستوران، برای انتقام جویی دست به این عمل زده است. افتخاری به مجرمان فضای مجازی هشدار داد: انتشار مطالب غیر واقعی و همچنین نسبت دادن این مطالب به افراد در فضای مجازی جرم محسوب می شود و هیچ بهانه‌ ای قادر به توجیه آن نیست. به گزارش ایرنا، وی یادآورشد: یکی از مهم‌ترین مراجع برای آموزش فضای مجازی، سایت پلیس فتا است و شهروندان در صورت مواجهه با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا و یا شماره تماس07621825964 اطلاع دهند.